Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Menstruáció után egy nappal a...

Menstruáció után egy nappal a terhességi teszt kimutatja a terhességet?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja pettingeltem a barátommal még szűz vagyok,normálisan menstruáltam azóta.. 2x is.. Tegnap elmúlt ma csináltam egy tesztet negatív lett.. szerintetek lehetek terhes?
2012. jún. 14. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
nemmmm
2012. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mutatja ki? vagy nem lehetek terhes?
2012. jún. 14. 11:15
 3/9 anonim válasza:

miert gondolod hogy terhes vagy?????

1. az ujjaitol nem eshetsz teherbe

2. ha mar 2szer is menstrualtal azota, nem ertem miert aggodsz.

3. menstruacio alatt nem esel teherbe, meg ha szexeltek, akkor sem.

4. menstruacio elmaradasa elso napjan mar kimutatja a teszt a terhesseget.

2012. jún. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De menstruáció alatt is kimutatja?
2012. jún. 14. 11:34
 5/9 anonim válasza:
igen, kimutatja!
2012. jún. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

1: ha 2x mensiztél azóta normálisan, akkor nincs okod aggódni.

2: Ujjaktól nem lehetsz terhes(ha spermás, akkor van esély, de nagyon kicsi)

3: Mensi alatt nem lehet tesztet csinálni, mert nem megbízható az eredmény.

4: Van olyan teszt, ami kimutatja egy nappal utána is, de inkább 3nappal a mensi vége után kell megcsinálnod, reggeli első vizelettel (abban van a legtöbb olyan hormon, ami akkor van, ha terhes vagy)

5: Szerintem nem vagy terhes.

6: Ha nagyon aggódsz, és most nem mensizel, akkor menj el orvoshoz (ha a szüleid ismerik azt, akihez jársz, akkor menj egy másik városban rendelőhöz, vagy maszekhoz, ha félsz, hogy elmondja, hogy mitől féltél.) és nézesd meg magad vele.

2012. jún. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

ÓÓÓ te lány.... :)


Menzeszeltél????? Azt írtad, hogy igen, 2x is.... akkor meg mi itt a probléma??? A pettingnél tényleg borzasztó kicsi az esélye, hogy teherbe esel. Szóval: pettingelsz a pasiddal... Utánna megjön.... És utána még egyszer megjön.... Menzesz-nél a méhnyálkahártya, ami a két vérzés közt megvastagodik, a vérzés közben kiürítődik, vagyis nem tud beágyazódni a megtermékenyült petesejt... a vérzés után pedig újra elkezd vastagodni, és ha nem esel teherbe, akkor újra megjön.... Ezt nevezik menstruációs ciklusnak... Te már a leírtaid alapján 2 cikluson is túl vagy... Nyugodj meg szépen, biztosan nem lehetsz terhes... Ha pedig mégiscsak az volnál, akkor nem lettvolna normális mennyiségű a vérzésed, és egyéb tüneteid is lennének... Például össze-vissza véreznél, a melleid pedig már 2 hónapja be lennének duzzadva, stb.... Ha terhes volnál akkor több mint 8 hetes lenne a magzat... A 6. héttől kimutatható a ,,szívhang"... Azért írtam idézőjelbe, hiszen akkor még nem konkrét szívhangról beszélünk, hanem az élő terhesség lüktetéséről, amit csakis és kizárólag ultrahanggal tud kimutatni az orvos. Szóval ha mégsem vagy biztos a dolgodban, akkor menj el a legközelebbi kórházba. Ha még nem vagy nagykorú, akkor is elmehetsz anyukád-apukád nélkül a gyermek-nőgyógyászatra, ott még aznap, a rendelési időben meg fognak vizsgálni mindenféle szülői engedély nélkül. Mindenféleképp vidd magaddal a menzesz naptárad, sokat segít az orvosoknak... Ha elmúltál már nagykorú, akkor be kell jelentkezned, és ők adnak majd egy időpontot. De a kérdésedből ítélve, még nem vagy 18.


Száz szónak is egy a vége: NEM VAGY TERHES, de ha mégis elmennél orvoshoz, és negatív eredményt mond, miután kilépsz a kórházból, gyűrd össze a papírt, és tüntesd el. Egyrészt, mert semmikor sincs rá szükséged, másrészt pedig esetleg a családodból bárki összetalálkozhat vele, és nem volna jó gondolom, ha kiderülne, hogy nőgyógyászatra járkálsz terhesség gyanújával... :) Sok sikert, és légy bátor!!!


29/L (Szülésznő :D)

2012. jún. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 avellana válasza:
Amennyiben nem a következő Jézust vagy hivatott kihordani, bártan ki merem jelentelni, hogy NEM vagy terhes.
2012. jún. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
NEM
2012. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!