Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek azt hiszi (k) már...

Szerintetek azt hiszi (k) már nem vagyok szűz? (vigyázat regény :D)

Figyelt kérdés

Van egy srác aki a barátnőm lakótársa,és régóta tetszem neki,de sokat nem találkozunk,és nem is szoktam vele sokat beszélni.Na és a kérdésem az lenne,hogy szerintetek ha ez a srác egyszer bepróbálkozott nálam,mikor buli után vele aludtam egy ágyban,akkor valószínű hogy azt hiszi nem vagyok szűz?mert koromból adódóan feltételezheti hogy nem vagyok az,meg nem is vagyok ronda,és buliban azért szoktak bepróbálkozni.És úgy gondolom hogy ha sejtené hogy szűz vagyok,akkor csak rákérdezett volna?vagy szerintetek nem?amúgy a srácnak van barátnője... XD Szóval srácok,ti egy csajnál bepróbálkoznátok így,ha sejtenétek hogy szűz?hogy tudnátok hogy a csajnak az lenne az első,és ti csak egy éjszakára akarnátok?mert egy szűz csajjal mégiscsak macerásabb...

Meg a másik hogy szerintem a barátaim se sejtik hogy szűz vagyok (persze akik régről ismernek ők tudják) mert mikor összeismerkedtem egy barátnőmmel,kérdezte hogy kavarok-e vkivel.De akkor még alig ismertük egymást,viszont látásból ismert már régóta.Csak azért merült fel bennem ez az egész,mert régen elég félénk voltam,az a tipikus messziről üvölt róla hogy önbizalom hiányos csaj... meg így persze az is sejthető volt hogy szűz,mert kb. az emberek szemébe se mertem nézni... XD és fura nekem hogy most mintha máshogy viszonyulnának hozzám.Azóta viszont sok minden változott,már van önbizalmam,sokat mosolygok,sokkal pozitívabb vagyok,merek flörtölni,egyszóval megtanultam lazulni,meg van bennem egy ilyen lesz@rom nem izgulok semmin úgyis sikerülni fog mentalitás.Szerintetek ezért lehet hogy azt hiszik rólam hogy nem vagyok szűz?Amúgy buliban is elég közvetlen vagyok(persze azért van bennem olyankor pia,és kicsit be szoktam csípni,de nem részegségig). Tehát ennyire sokat számít a kisugárzás?


2012. jún. 17. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
nem ciki :)
2012. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csicska
2012. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mi nem ciki? XD látom senkinek sincs kedve olvasni...
2012. jún. 17. 23:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó is hogy nem olvasták el, mert ennek se eleje se vége.
2012. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. Mire asztori végére értem, elfelejtettem az elejét de: a csávó ha bepróbálkozott, nem járt a fejében az hogy ter most szűz vagy vagy sem, ő dugni akart. A többiek pedig valószínűleg azért hiszik azt hogy nem vagy szűz( ha azt hiszik) mert vagya külsőd felnőttesebb, vagy simán csak szép lány vagy, vagy igen, a kisugárzásod az ami miatt nem gondolnák rólad.
2012. aug. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!