Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért tapasztalható az, hogy...

Miért tapasztalható az, hogy sokak szemében a fiúk szüzessége sokkal kevesebbet ér mint a lányoké?

Figyelt kérdés

Mert azt tapasztaltam, hogy a nők szüzesség mar a korábbi kultúrákban is nagy kincs volt, pl a "tisztaság, ártatlanság" szimbóluma volt ez, söt, volt kultúra ahol licitáltak egy egy nő szüzességért!


A férfiak esetében ez nincs így. Nincsenek ehhez köthető kulturális elemek stb


Kérdem én, ez hogyan lehet? Hiszen egy fiúnak is egyszeri élmény a szüzesség elvesztése, neki is egy életre meghatározó élmény! De hat akkor miért ennek akkora értéke sokak szemében?


2012. jún. 22. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A szűz lányok szűkek. Olyan szűkek, hogy még a tapasztalt férfiaknak is nagy nagy erőfeszítésükbe kerül, hogy ne élvezzenek el tőle rögtön.

A szűz fiúk meg nem tudják elsőre kielégíteni a partnerüket, szinte rögtön elspriccelnek.

A többi körítés.

2012. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mert elvileg a fiúk dolga a láyok levadászása, és azt hiszik az emberek, hogy aki szűz, az már automatikusan béna, rossz vadász :)
2012. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy fiú szűzességét hogy lehet leelenőrizni? Sehogy :D Na ezért nincs is jelentőssége. Max kicsit bénább elsőre.
2012. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
hát én úgy vettem észre, hogy a fiúk nem értékelik túl nagyra a saját szüzességüket.
2012. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ott a pont!


manapság a fiúk/férfiak többsége a lányokét is nyűgnek érzi, a sajátjukat méginkább. ők maguk alakították ezt így.

2012. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ne általánosíts kérlek
2012. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%

Szüzesség férfiaknál nem is létezik az én felfogásom szerint.


Tapasztalt és kevésbé tapasztalt férfiak vannak, ugyanakkor egy "szűz" srác is lehet sokkal magabiztosabb és már az első alkalommal sokkal jobb az ágyban, mint egy olyan srác, akinek voltak már szexuális partnerei.

2012. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó én erre voltam példa :D

Ment a zöld kéz :D

2012. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Meg rajtad kívül még sok haverom is jó példa erre. Az egyiküknek konkrétan a mai napig nem hiszi el a barátnője, hogy a srác vele feküdt le először. :DDD
2012. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Na igen, 30 évesen a legtöbb fiú már a legszívesebben bárhogyan megszabadulna tőle, elég "fanyar" íze van a szüzességnek ilyen korban.


30f

2012. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!