Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves szűz lány vagyok, és...

22 éves szűz lány vagyok, és már nagyon szeretném, ha az én életemben is szerepet játszana a szex. Várjak arra a fiúra, aki majd szeretni fog, vagy menjek bele egy szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 16:56
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
:D csak kíváncsi voltam, hogy mennyi levelet kapok, tudom hogy bunkóság de olyan jól esik néha, amikor látom hogy mennyi töketlen férfi van aki itt akar barátnőt szerezni, és ilyenkor elfelejthetem a saját problémáimat, és örülhetek neki, hogy nekem ilyen gondom nincs.
2012. jún. 23. 17:28
 12/23 anonim ***** válasza:
82%

Hát igen, ez így egy elég m.cskos k.csög húzás volt! Tudod, akinek soha semmi nem jön össze, az kétségbeesésében már mindenhol és mindenkivel próbál ismerkedni! De sajnos egy ilyen r.hadt világot élünk, ahol az érzelmes, rendes srácok csak folyton megszívják az ilyen lányok/(fiúk?) miatt...

Hát remélem ez lesz az összes örömöd az életben!

Attila

2012. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen ri.bancok tükrözök sajnos a nők nagyobbik hányadát. Akinek nem volt kapcsolata annak szándékosan rombolják az önbizalmát, és élvezkednek rajta.
2012. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%

:DDDDD Azzal egyet értek, hogy baromi szánalmas mikor egy ilyen kérdésre bepróbálkoznak... :DD Sok nyomorék. :D


De mégis miből gondoljátok, hogy nő? :D Lehet akár tranzfesztita is :D

2012. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Napéjegyenlőség ***** válasza:

Szerintem meg vombat.


Amúgy vicces, ahogy bepróbálkoznak, szerintem nem komolyan gondolják, és egyáltalán nem szánalmas. Legalábbis én jót röhögök rajtuk. Vagyis inkább, amit írnak.


Am ha tényleg ilyen "aljas" szándékkal írta ezt a kérdést, akkor a kérdezőnek annyit, hogy amíg nem nősz fel, és nem leszel igazi nő, férfi, addig ne aggódj, sosem leszel teljes és igazán boldog. Gyerekes gyerek vagy még, és csak sajnálni fognak emiatt a hozzád hasonló bolondok. Én meg csak rajtad is jót röhögök, hogy mennyire ostoba vagy. :D


Szép napot!

2012. jún. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Az orszàgra ràfèrne egy nyelvtani beöntès. Tele van minden írni nem tudò taplòkkal.
2012. jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
23 éves szűz FFi vagyok én is az igazinak adom oda. Szerintem te is. Remlem elfogadnak, és téged is, nem maradtunk le semmiről.
2012. jún. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

ma 19:55

Ha olvastad volna a kommenteket, tudnád, h ez csak egy r.hadt kis szűzk.rva volt, aki mások szerencsétlenségén nevet!

2012. jún. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Hát ha annyira ki vagy éhezve állj ki az utcasarokra ott sok hapsi megkeres és rendszeres élvezkedésben lehet részed!!!! JÓ munkát hozzá!!! És mielőtt átkozodsz csak annyira voltam kemény mint te az itteni "reménykedőkkel"!!!!


CSÁ!!

2012. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

ma 20:03


most már látom, szánalmas kérdező, kisséé beképzelt...


sok szrerncsétln srác és még csodálkoznak hogy sokan magukban csüggednek..

2012. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!