Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális ha a szűzhártya...

Senkisenkisenkisenki kérdése:

Normális ha a szűzhártya átszakítása után megtörténik az aktus és körülbelül fél órával utána a behatolás ugyan úgy fáj? Megvolt az előjáték, nedvesség is, de nem éreztem "orgazmust", pedig a partnerem figyelt rám és már összeszokott páros vagyunk.

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ott szakad, reped, nyílt seb keletkezik ami fél óra alatt nem gyógyul be. Sokan vannak akik szűziesség elvesztése után akár több hónappal élvezték mert akkor már nem görcsöltek lélekben.
2012. jún. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, és az normális, ha kétszer kell átszakítani? van ilyen?
2012. jún. 30. 23:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nem lehettek összeszokottak, ha most vette el a szüzességed. De igen, normális.
2012. jún. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és az ha az első szeretkezésnél nincs orgazmus?
2012. jún. 30. 23:54
 5/7 anonim ***** válasza:
az is normális.
2012. júl. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én és a párom olyan 3/4 év után "szoktunk össze", pedig sűrűn gyakoroltunk. :) Nekem fájt az első fél évben, de mindig egyre kevésbé. Sokat segít rajta ha használsz sok síkosítót és hosszú az előjáték. Ha úgy kezditek el, hogy te vagy fölül az jobb, mert akkor olyan gyorsan és mélyre hatol beléd, amennyire még nem nagyon rossz. Mondd neki hogy várja meg, hogy te "beengedd" lassan és ne mozduljon addig. Aztán már mehet. :) Ja és az orgazmusról: szintén egy olyan fél év kellett hozzá, hogy majdnem mindig legyen, mire mindketten rájöttünk, mi a jó a másiknak. Főleg ő, h mi a jó nekem. Ne félj kérdezni hogy ez meg az hogy tetszik neki, és mondd te is, ha valami jó/ nem jó, hogy tudja, mit csináljon. Persze követelőzés nélkül szofisztikált formában. De mindehhez az odafigyeléshez szeretet kell, remélem megvan.
2012. júl. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. júl. 1. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!