Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » SOS! Ha először leszek szűz...

SOS! Ha először leszek szűz lánnyal, akkor hogyan viselkedjek vele? Hogyan csináljam, hogy jó legyen neki és ne fájjon neki?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul kérdezel. "Úgy hogy ne fájjon"

Nagyon ritka akinek nem fáj, tehát azt kérdezd hogyan csináld, hogy kevésbé fájjon.

Hatalmas nagy kedvességgel, gyengédséggel, hosszú előjátékkal, óvatosan, és ha már vége, köszönd meg egy csók kiséretében.

2012. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak szeretném, ha nem egy rémálom lenne a számára, vagy horror jelenet, ha utána is szeretné velem csinálni majd és nem elmenekülni a fájdalomtól. Szóval eléggé parázok, hogy jó legyen neki. :/
2012. júl. 1. 14:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha ő már kész rá, és elég érett hozzá, akkor tisztában kell hogy legyen vele, hogy valamennyire fájni fog. Szóval ettől nem megy el tőled a kedve. Amúgy legyél türelmes, hagyj neki időt, hogy megszokja az új dolgokat. Ne kapkodj, csak lassan fokozatosan haladjatok, szánjatok rá elég időt. Mindenképpen olyan helyszínt és időpontot válasszatok, amikor senki és semmi nem tud megzavarni titeket és nincs semmi időkorlát. Legyél gyengéd, kényeztesd minél tovább mielőtt rátértek a lényegre. És utána se hagyd magára. Az sem árt, ha közben beszélsz hozzá, bár ezt nem mindenki szereti, majd látod, hogy reagál, de kérdezgetheted, hogy jó-e neki ahogy csinálod, vagy ő hogyan szeretné stb. Utána se hagyd magára, bújjatok össze, esetleg ha igényli beszéljetek róla hogy milyen volt. Bár szerintem egy darabig úgyse nagyon tud majd szóhoz jutni, idő kell mire felfogja, hogy mi is történt:) Remélem tudtam segíteni:)
2012. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
vágj be neki ha nem extra mérettel rendelkezel
2012. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát szánj a dologra egy egész napot.


Előtte sütizzetek, fürödjetek, filmnezzetek, dumcsizzatok, aztán igyatok egy kicsit és ölelkezzetek vagy egy órán át.


Aztán ha ez még nem volt elég előjáték akkor jöhet az orálmulattság!

2012. júl. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicsit mindenképp fájni fog, lehet kicsit jobban is... Előtte sokat nyalizd, hogy atom nedves legyen már (mármint a saját nedvétől)... Ő is üljön rád, aztán meg misszionárius pózban nyomd be teljesen (nem lesz neki abszolút kellemes), és utána már jobbnak kéne lennie, főleg 2 -3 húzás után.. Aztán újra mehet lovaglóban és akkor ő irányít.. tipp: kicsit dőljön előre rajtad... :D


Én is most vesztettem el, tudom miről beszélek ;)


18L

2012. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!