Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most lesz az első alkalamo,...

Most lesz az első alkalamo, hogy együtt leszek egy lánnyal és nem tudom milyen óvszert használjak? Már vettem többfélét. Lifestyles skyn, durex pleaseuremax, ultra thin, performa. (Értelmes válaszokat)

Figyelt kérdés
A durexeket fun mix-be vettem igy ahhoz van még 2db sikositó.

2012. júl. 10. 15:18
 1/5 A kérdező kommentje:
*Alkalom.
2012. júl. 10. 15:19
 2/5 anonim válasza:
Szerintem teljesen mindegy... Vagyis nekem lányként annyi a fontos benne hogy védjen, tehát ne legyek terhes :D nem tudom van-e különbség a fajták közt, mármint a fiúknak hogy mit éreznek.
2012. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 menta34 ***** válasza:
Szerintem ne használj bordázottat (pl. pleasuremax), gondolom nem a gumi redőire vagy kíváncsi, hanem a nőre:)
2012. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mia_may válasza:
mindegy lényegtelen , első alkalommal nem kell még hogy bordázott agyon síkosított vagy akármilyen legyen ! hagyományos és kész ! a lényeg ,hogy védjen !!:)
2012. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dionsyia ***** válasza:

Ha neked az első, akkor a D. Performance az jó, mert benzokainos hatóanyagú, azaz elérzéstelenít egy kcsit, és így nem fogsz olyan hamar elmenni.

Bár az egész agyban dől el, ha nagyon izgulsz akkor lehet hogy ez a fizikai gát sem akadály...

A Pleasure max is jó, mert az meg nem a te élvezésed tolja későbbre, hanem a nőét "gyorsítja" mivel bordázott.


Ha a lány is szűz, akkor a fenti kettőt semmiképp. (bordás fájna, érzéstelenítőssel meg ha indokolatlanul hosszan is tarthat, nem biztos, hogy bírja majd végig a szűz leányzó)

Akkor Inkább a vékony gumik: Skyn és Elite.

2012. júl. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!