Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lányok! Ti majd hogyan...

Szűz lányok! Ti majd hogyan szeretnétek elveszteni a szüzességeteket, hogy képzelitek el az első alkalmat?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok!

2012. júl. 11. 02:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
én holnap fogom a diszkóba. 14/L
2012. júl. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Én csak akkor akarom elveszteni a szüzességem, ha férjhez megyek! Amúgy-is, mindig megfájdul a fejem a dugástól!
2012. júl. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

egy idősebb pasival (mondjuk 30-45) a lakásán


17/L

2012. júl. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
de akkor becsukják pedofíliáért
2012. júl. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem mivel 14 éves korod felett azzal csinálod akivel akarod apám rendőr csak jobban tudom
2012. júl. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen egy olyan fiúval akit nagyon szeretek,megbízom benne,és tudom hogy ő is ugyanúgy szeret engem,és nem csak a trófeája lennék az egyik polcon.Szeretném ha az a szerelem majd sosem érne véget.Egy romantikus helyet tudok elképzelni,ahol csak mi ketten lennénk.Legyen kedves és megértő és vigyázzon rám,éreztesse velem hogy fontos és különleges vagyok neki és hogy örökre meg szeretne tartani.Azt sem bánnám ha ez mind már a férjemmel történne és addig várnék.Én tényleg emlékezetes első alkalomra vágyok,mert nekem fontos hogy ne feküdjek soha össze olyannal,akit nem szeretek,illetve aki kihasználhat.Örökké szeretnék majd emlékezni arra az éjszakára. 17/L
2012. júl. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mostani barátommal... a többi részletet nem akarom előre megtervezni :) a lényeg, hogy vele legyek és védekezzünk, ezen kívül ahogy alakul :D

18L

2012. júl. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én mindenképpen azzal akit szeretek.most járok valakivel akibe szerelmes lettem,és ez az érzés kölcsönös,vele megtenném ő már nem szüz,de korainak érzem.

15/L

2012. júl. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
03.28 látszik rajtad-.-
2012. júl. 12. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
hát nem egy diszkóban :D valami meghitt helyen egy olyan fiúval aki tud értékelni és szeret.:)Biztos parázni fogok előtte de remélem hogy türelmes lesz velem. :$ 16 éves vagyok,és azért nem mostanában szeretném elveszteni. :)
2012. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!