Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves vagyok 7 hónapja...

16 éves vagyok 7 hónapja veszítettem el a szüzességem azóta nem volt kapcsolatom, a menszesz pedig 8 hétre jön meg pontosan forduljak nögyogyászhoz vagy várjak?

Figyelt kérdés
2008. máj. 4. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire akarsz várni? Eddig mindig 8 hétre jött meg? Menj el nőgyógyászhoz, lehet, hogy valami ciszta van a dologban.
2008. máj. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:S mindig rendszertelen volt csak az elsö szex után állt be 8 hétre:S
2008. máj. 4. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:
sürgősen menj el orvoshoz!!!
2008. máj. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem voltam még nögyogyásznál mit fognak csinálni?:Sgondolom anyuval kellene menni vele meg a lehetö legroszabb a kapcsolatom soha semmit nem beszéltünk meg:S
2008. máj. 4. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj csak egyedül, nem lesz semmi bajod, megvizsgál, ennyi. Attól meg ne félj, tudod, hány ezer nőt látott már ott lennt, gondolj arra, h csak jót akar neked.
2008. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elmehetsz egyedül is vagy barátnővel, vannak tinédzserambulanciák is nagyobb városokban. Hát gondolom megkérdezi mikor jött meg legelőször, és legutóljára vagy mióta élsz szexuális életet, esetleg a felmenőidnek volt-e valami beteksége (ciszta, rák) és megvizsgál, a puncidba fog nyúlni. Kesztyűvel újjal megtapogat, valószínűleg kenetet is vesz (fülpiszkáló szerűséggel). Ne félj, ezer puncit látott, ez a dolga, és ha neked úgy jobb, menj nőhöz.
2008. máj. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!