Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki nagyon szent. Ez nem is lenne még nagy baj mert a mi bandank nem lóg vele de a csaj pletykál rólunk. Egyik lányhaverom és a barátja nem akarták még felfedni a tanárok előtt a kapcsolatukat(a mi iskolánkban szigorúan veszik a járást) és direkt elmondta a tanároknak. A másik csajról azt állította,hogy lefeküdt egy 22 éves gyerekkel. 14 évesek vagyunk. Kitalált olyan dolgokat is,hogy elrontjuk a többieket de ez nem igaz. Álszent hülye leánka. Azt valja,hogy ő fogja a világot jobbá tenni. 18 éves koráig nem szeretne smárolni sem.

2012. júl. 11. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Hú, az ilyen csajokat nagyon utálom, nálunk is van egy ilyen, mindenki utálja. De az ilyen viselkedésnek mindig van egy lelki sérülés a hátterében, amiről lehet, hogy nem de lehet hogy Ő tehet.
2012. júl. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Csegi89 ***** válasza:
15%
Tudod mi fog történni ezzel a csajszival? 15-16 évesen jön majd egy idősebb srác, aki brutálisan behülyíti, megheréceli, a lány meg majd teherbe esik...
2012. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Amúgy 15 éves lesz és a hülye kijelentései közül elárulok mégegyet:Szerinte csak a nagylányok borotválják ott:)ekkora ökröt
2012. júl. 11. 17:15
 4/14 anonim válasza:
91%
gyerekesek vagytok Ti is meg Ő is...
2012. júl. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
miért is??????:O
2012. júl. 11. 17:30
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon dedó.. -.- :D
2012. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Emlékszem rá,h még a gimiben nálunk is volt egy ilyen "szent" srác de ő nem köpött be senkit. :) Előttem ült és mindig az anyukája vágta le a haját és a feje is nagy volt meg a haja is és alig láttam tőle.Mindig keresztbe tett lábbal ült és csak népdalokat hallgatott,templomba járt mindig mert kántor akart lenni,ének órán tőle zengett az egész terem! :D Én kedveltem,soha nem piszkáltam semmivel de azért elég vicces volt. :D 22/L
2012. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mert 14 évesek vagytok. azért vagytok gyerekek...
2012. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Na, az ilyenek miatt utálják a katolikusokat. Csak remélni tudom, hogy kinövi. (de sajnos láttam már rá példát, hogy nem)
2012. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
álljatok rajta bosszút kegyetlenül.
2012. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!