Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mire figyeljek oda az első...

Mire figyeljek oda az első alkalomnál?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel megbeszéltük, hogy a napokban lesz az első alkalom, hogy lefekszünk. Mindkettőnknek ez lesz az első :)

Nem akarom, hogy fájjon neki, viszont minden arra utal, hogy az lesz.. :S

Ujjazás is csak akkor volt, mikor már nagyonnagyon nedves volt. Ilyenkor is csak egy ujjam fért be, az is csak pár centiig :/

Attól tartok más még annyira se fog beférni...


2012. júl. 12. 21:35
1 2
 1/14 anonim válasza:
Borzalmas lesz neki, készüljön fel! De ezen túl kell esni!
2012. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Traune ***** válasza:

na itt a stájsz. szívd magadba a tudást amit átadok most neked :D

izgasd fel ahogy tudod. ujjazd meg amennyire tudod és lehet 2 ujjal is sztem. probáld meg. max azzal felszakitod a hártyáját és akkor késöbb nem szenved annyira :D

párna a dereka alá állítólag jó. de mindennél fontosabb hogy olyan nedves legyen mint egy párna miután ráhánytál mindent. (az sztem elég nedves). szóval ha úgy érzed elég nedves. hátára fekteted. párna be és ha közlöd hogy igy kevésbé fáj (kedves mosoly) akkor nyilván nem fogja zavarni. és behatolsz. probáld meg lassan, finoman, úriemberként. de azért erősen kell mert a szüzesség elvevése olyan mintha a farkad akarnád begyömöszölni egy konnektor lyukba. szóval nehéz. sok sikert kívánok és fájdalommentességet. (akárhány csajt hallottam mind szenvedett)

2012. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Öreg most vesd el ezt a gondolatot, mert odamegyek hozzád és telibebaszlak egy péklapáttal.


Amit tehet:

1. alkalom : 1 ujj

2. alkalom : 2 ujj az első ujjpercekig

3. alkalom : 2 ujj teljesen

4. alkalom : 3 ujj az elso ujjpercekig

5. alkalom : 3 ujj teljesen

6. 7. 8. alkalom : 3 ujj gyorsan tágító mozdulatokkal

ezek UTÁN ha már 1 icipicit se fáj neki az ujjazás, akkor rakhatod be a kukid, addig be ne merd mert az felér egy nemi erőszakkal

2012. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Vicces, hogy itt fiúk osztják a dologról az észt, amikor gőzötök sincs arról, mit érez a lány! A válaszotok = 0!
2012. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolsó. Mi eddig 3x csináltuk, eddig úgy vettem észre, hogy egyre több fér be. Amúgy meg, volt előttem barátja, aki csinálta neki 1x-2x.
2012. júl. 12. 22:05
 6/14 A kérdező kommentje:
Mire leírtam, már az utolsó előtti volt. Szóval a 3. kommentelőhöz ment az én kommentem. :)
2012. júl. 12. 22:08
 7/14 anonim ***** válasza:

3 ujj? XDXDXD Meg az a párna...

Könyörgöm, ne hallgass ezekre a tudatlanokra!

Arra figyelj, hogy megbeszéljétek előtte, hogyan fogtok védekezni. Legyetek nyugodtan, ne akkor csináljátok, amikor bárki rátok törhet.

A szex, ha nem lesz sikeres - tehát nem tudod berakni neki - ne vegye el a kedveteket, lesz ez még jobb is! A párom - már férjem - tapasztalt férfi létére csak a második alkalommal tudta teljesen "bevenni a váram".

Ami még fontos: a vérzés miatt jó lehet egy törölközőt tenni magatok alá, amit az aktus után - ha fekve maradtok - nem vesz ki maga alól a barátnőd. Ha máshol vagytok, nem nála, akkor vigyen magával betétet, nehogy a bugyija lássa kárát a virgonckodásnak.

A párna pedig csak a mélyebb behatolás érdekében szükséges, ezt most nem kell alkalmaznotok.

2012. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ. :)


Eddig mindent megbeszéltünk, rendben van minden. Nem lesz nála senki, veszünk egy kis bort, lazítás képpen.

2012. júl. 12. 22:12
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért a bor mennyiségére figyeljetek. Ivott már a barátnőd bort? Én például nagyon hamar elálmosodom tőle, és akkor nincs szex. :) Egyébként pedig a továbbiakban: a férfiak nagyobb részénél az alkohol lankadtságot okoz, a nőknél meg izgalmat orgazmusképesség nélkül. Viszont van, akinél fordítva, de ez ritkább.
2012. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Kedves lányok, érdekes. 4ből 4 lánynak tökéletes volt ez a módszer. Apró kellemetlenségen kívül semmi húdenagy fájdalom illetve vérzés nem volt.


A degenerált felfogásotok / testetek nem az én hibám.

2012. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!