Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Hogyan működik nálatok...

Fiúk! Hogyan működik nálatok a szüzesség kérdése? Most akkor ezt vegyem megtiszteltetésnek?

Figyelt kérdés
Átjött a srác DVD-t nézni. Nagyon jól éreztük magunkat végig. Aztán eljutottunk az ágyig, ahol kiderült, h még nem volt lánnyal és arra gondolt, h én lehetnék az első. Állítólag volt már alkalma, de nem érezte tökéletesnek a lányt. Tudom, h igazat mond, h nem volt, de nem tudom, h mennyire gondolta ezt komolyan és mennyire volt az a célja, h megfektessen...És mennyire zavar titeket, ha ilyenkor a lány azzal jön, h csak akkor, ha együtt vagytok...17/L
2012. júl. 14. 08:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen fair, hogy nem fekszel le egy fiúval, aki nem a pasid.

21/L

2012. júl. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam...azt hittem én vagyok túl konzervatív...
2012. júl. 14. 08:23
 3/15 anonim ***** válasza:
igen. ha emiatt nem keres többé, akkor csak szexre kellettél volna..
2012. júl. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ŐŐŐ... Nem az van, hogy lefeküdtél volna neki, hogy ha nem említi ezt a szüzesség dolgot?


(AMúgy ez a "DVD-zzünk együtt" már örökké a szex szinonimája marad?)

2012. júl. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Bárhogy lefeküdtem volna vele...nem érdekel, h szűz-e vagy sem... de erkölcsileg nem éreztem volna helyesnek. Vagy kellek neki annyira h várjon, és összejöjjünk vagy nem...Az utóbbi esetben meg nem fogom hagyni h játsszon velem,bármennyire is tetszik...
2012. júl. 14. 08:54
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha amúgyis szexelnél vele, akkor szexelj vele és kész. A pasiknak tökmindegy, hogy milyen helyzetben vesztik el, elhiheted. Nem kell óvni a kis lelki világát.

Na és, ha csak szexre kellenél neki? Neked talán nem arra kéne ő is?

2012. júl. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem! Nekem barátnak kellene! És nekem meg nem mindegy h vesztem el!
2012. júl. 14. 09:03
 8/15 anonim ***** válasza:
Arról eddig nem volt szó, hogy te is szűz vagy... De csak én vagyok még kora reggeli fáradtságban, vagy tényleg ütik egymást a szavaid? Egyszer azt mondod, hogy mindenképp le akarsz vele feküdni, egyszer meg azt, hogy csak akkor, ha jártok is...
2012. júl. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Le akarok vele feküdni! Jelenleg ő az egyetlen, akivel megtenném, de megfogadtam, h csak úgy fogok lefeküdni bárkivel, ha együtt is vagyok vele...
2012. júl. 14. 12:37
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

"eljutottunk az ágyig, ahol kiderült, h még nem volt lánnyal és arra gondolt, h én lehetnék az első"


Tök jó hogy ez véletlen eszébe jutott! Képzeld mi lett volna ha nem jut eszébe! Akkor kártyázhattatok volna!


"Állítólag volt már alkalma, de nem érezte tökéletesnek a lányt."


Aztaqurva mekkora lúzer pöc$!!!!! Mekkora sz@r szöveg ez már!!! :D Jujj de gázos!



"És mennyire zavar titeket, ha ilyenkor a lány azzal jön, h csak akkor, ha együtt vagytok...17/L"


Ha ezzel jön egy csaj akkor az nagyon zavar mert ezek szerint nem kíván, csak a szerelem miatt akar nekem kedveskedni.


Ha akkor jön vele amikor már az ágyon témázgatunk akkor az nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon zavar és nem kicsit fel is idegesít!!! :D


29F


Mellesleg a szüzesség csak egy tapasztalatlansági állapot!


A professzor talán megtiszteltetésnek veszi hogy a diák érdeklődve tölti vele a tanidőt???

2012. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!