Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalmat tényleg nem...

Első alkalmat tényleg nem élvezik a lányok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
ha készen állnak rá ( és nem csak mondják, hogy igen), akkor élvezik.
2012. júl. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez változó, kinél hogy ....

Én például élveztem nagyon és nem fájt egyáltalán!

Embere válogatja.

19/L

2012. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Dehogynem! Én már voltam nem is egy szűz lánnyal, eleinte paráznak, de ügyes vgy, akkor megnyugszanak, ellazulnak és tudják élvezni, főleg a vége felé. A fájdalom az elkerülhetetlen, de leht csillapítani rajta, ha nem állat módjára döngeted alányt. Én 16 évesen már voltam 3 szűz lánnyal is, szeretem őket betanítani. :)


egy tapasztalt fiú :)

2012. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen
2012. júl. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A nők nagy része állítólag csak 30 éves kortól eléglülnek ki.
2012. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Változó. Van, akinek eléggé fáj, és emiatt nem tud másra koncentrálni. Nemcsak a szűzhártya átszakítása fájhat, hanem egyáltalán az is, hogy a hüvely ilyenkor még elég szűk, és hozzá kell szoknia, hogy befogadjon egy átlagos, 4-5 cm vastag péniszt. De azért van olyan lány is, aki már az elsőt is tudja élvezni. Mondjuk az, hogy orgazmusa is legyen rögtön, azért tényleg ritka. Az első néhány alkalommal általában csak a fiú megy el, a lánynak ezt a részét meg kell tanulni, amihez idő kell. Persze ez nem jelenti azt, hogy a lány addig ne élvezné egyáltalán a dolgot. Ha fizikailag nem is elégül ki, már az önmagában nagyon jó érzés, hogy a párjával szeretkezhet. :)
2012. júl. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!