Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Melyik elítélendőbb, ha egy...

Melyik elítélendőbb, ha egy 13-15 éves szűz lány egy nap után lefekszik valakivel, vagy ha egy szűz fiú hosszas próbálkozások után, végső elkeseredésében 25 éves kor felett elmegy egy prostihoz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
az első, a második pedig nem elítélendő
2012. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első mert ő ezek után nem számit soknak és max lábtörlönek fogja használni a pasi ő meg bánni fogja élete végéig... a 25 éves srác meg már elég idős és ha nem akar tovább várni akkor tegye prostival bár én ezt az ötletet is baromságnak találom
2012. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

mégjó hogy az első!!!

a második inkább sajnálatra méltó...

16/L

2012. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még az is érdekes kérdés lehet, hogy ki fogja jobban megbánni? A lány vagy fiú?
2012. júl. 21. 18:04
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Mindkettő gáz!
2012. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az első. És az első fogja a legjobban bánni szerintem!
2012. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt már tudjuk, hogy rengeteg ilyen fiú van manapság aki így veszíti el, de mennyi ilyen lány lehet, aki ilyen fiatalon egy nap után odaadja magát?
2012. júl. 21. 18:08
 8/10 anonim ***** válasza:
És hány ilyen beteg lehet, aki ilyeneken agyal?!
2012. júl. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szerintem egyre több lesz aki rájön, hogy valami nincsen rendjén! :)


A kérdés direkt arra irányul, hogy az emberek figyelmét ráirányítsa arra, hogy amíg a legtöbben a prostinál elvesztő fiúkat ítélik el, addig valószínüleg rengeteg olyan lány van, aki ennél sokkal elítélendőbb módon veszti el a szüzességét, nem is tesz érte semmit, mégis őket senki nem tartja lúzernek.


Pedig, ha egy ilyen lány majd visszagondol később az egészre valószínűleg ugyanúgy bánni fogja. De neki ezt nem kell szégyelnie, nem tartják bénának, nem kell majd titkolnia a leendő párja előtt ( sőt még sajnáltathatja is magát, hogy jaj de szemét volt az aki elvette).


Közben meg az a fiú, aki folyamatosan küzdött érte,hogy elveszítse a szüzességét rengeteg megalázást kapott, még a társadalom elítélésével is szembe kell néznie. Nekem az volt a célom ezzel a kérdéssel, hogy erre rávilágítsak, mert én is így veszítettem el, és zavar ez az igazságtalanság. De egyrészt örülök, ha neked nem kell, (nem kellett) ilyen dolgokkal szembenézned, másrészt annak is, hogy itt mindenki inkább az ilyen lányokat ítéli el.


Ja és hidd el én sem szerettem volna ilyen "beteg" lenni, hidd el! Örülj neki, ha Te nem vagy az! Irigyellek!

2012. júl. 22. 05:55
 10/10 anonim válasza:
A kérdezőnek részben igazat adok! Valóban a mai lányok(tisztelet a kevéske kivételnek) ezen versenyeznek például a barátnőjükkel, hogy kit mikor, hányan, mennyi idő után birizgálnak meg! És érdekes mód ezt az átlag nem ítéli el, sőt egyenesen vagánynak tartják! Hogy egész életében bánni fogja-e az ilyen hogy például egy nap alatt megadta magát? Kétlem! Ezek annyira e
2012. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!