Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajoknak miért olyan fontos...

Csajoknak miért olyan fontos az első?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 21:55
 1/7 anonim válasza:
65%
csak és késsz
2012. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért fontosabb a lányoknak, hogy az esküvőn a létező legszebb és legdrágább ruhájuk legyen és a legtökéletesebb? Miért fontos nekik a családalapítás? Ők már ezeket sokkal sokkal régebben megálmodták, hogy minden tökéletes legyen. Mindig minden a lehető legtökéletesebb, legflottabb legyen. Ők egyszerűen ilyenek. Te kiegyezel azzal, hogy egy lepukkadt házibuli retkes fürdőjének mosógépén elveszteni, de nekik ez inkább pokol. Így vannak összerakva, ennyi.
2012. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekik van szűzességük konkrétan is, nekik jobban fáj, plusz legalább ez az egy megmaradt, ami fontos legyen egy nőnek (márakinek..).
2012. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Nekem nem volt fontos. Nem egy jöttmenttel feküdtem le a félreértések elkerülése végett, de én közel se tartom ezt a dolgot olyan jelentősnek, mint a lányok többsége. Teljesen felesleges ilyen nagy feneket keríteni neki.


Ezek a csajok rágörcsölnek, hogy úristen minden tökéletes legyen és ezzel szúrják el. Én meg csak simán élveztem a szexet mindenféle fájdalom nélkül. :)

2012. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
osztam a negyedik véleményét. a csajok még álomvilágban élnek, és azt gondolják, hogy csak a tökéletes lehet a jó. pedig nem a szüzesség elvesztése kellene a fontos legyen, hanem az első szeretkezés a szerelmükkel. a szüzesség elvesztése, az csak mellé jár.
2012. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
az a baj a mai világgal h épp hogy nem fontos
2012. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hanariko ***** válasza:
első válaszolóval egyet értek: azért mert csak! ezen nincs mit megmagyarázni (amúgy valakinek, pl. itt is volt néhány válaszoló, akinek nem fontos)
2012. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!