Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalom! Kész vagyok rá,...

Első alkalom! Kész vagyok rá, de? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok,es nemsokára lefekszem a barátommal(neki még nem mondtam,hadd lepődjön meg).A védekezés fontosságával tisztában vagyok,meg minden egyéb ilyen dologgal,nem is erre irányul a kérdésem.:)

Elég szégyenlős típus vagyok,és félek,hogy azért nem fogom élvezni az elsőt,mert azon fogok agyalni,hogy vajon meztelenül is tetszem-e neki,vagy hogy ott lent is minden rendben van-e(értsd: nem szőrös stb.).A másik pedig a petting..annyiszor elképzeltem már,de mi lesz,ha megtorpanok,mikor a a hasamhoz ér,vagy ilyesmi?Valamint az oráltól tartok..mi lesz,ha első alkalommal nem akarodzik majd leszopnom őt?..


2012. júl. 27. 03:10
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Akkor ne sz.opd le első alkalommal. Egyébként meg ne parázz, jó lesz...
2012. júl. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Buta, ha nem akarod leszopni, akkor nem szopod le. Ha van annyi esze a barátodnak, akkor nem erőltet dolgokat, amiket nem akarsz. Szerintem tetszeni fogsz meztelenül is ne aggódj. Haladjatok szép lassan majd és nem lesz gond. 19/F
2012. júl. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Még petting sem volt? Akkor még ne akarj "nemsokára" lefeküdni vele. Ráérsz. A szorongásaid meg idővel elmúlnak, nyugi.
2012. júl. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell félni a f*roktól?Nem bánt az..nyugi tetszeni fogsz neki meztelenül.
2012. júl. 27. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!