Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Attól félek hogy az 1. -nél...

Attól félek hogy az 1. -nél gyorsan elmegyek (pár másodperc, perc. Ti nem féltetek az 1. szex előtt? Valahogy ez megelőzhető, hogy ne menjek el gyorsan?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
sokáig és sokat maszturbálj, húzd el olyan egy órásakra
2012. júl. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem előzhető meg, inkább menj el gyorsan, és második menetben jobb lesz.
2012. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1órásra? hűha az fixen nehéz lessz, max 20percig sikerült utanna nem birok magammal :) de köszi
2012. júl. 28. 16:47
 4/4 tomaszcool válasza:
Én is féltem ettől és igazából tenni ellene nem sokat tudsz így első nekifutásra, mivel nagyon jó érzés és gondolom már nagyon várod. Nekem konkrétan jó pár aktus után sikerült csak elnyújtanom. Vannak módszerek amik talán segítenek, pl ha már nagyon jó, akkor állj le 1 kicsit pihenni és folytasd ha úgy érzed, hogy készen állsz, vagy szorítsd meg a makkod ha úgy érzed hogy túl jó. Persze gondolhatsz másra is, amivel eltereled a figyelmedet, pl zsiráfokra, az édesanyádra, koalákra... :DD
2012. júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!