Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy vegyem 1 lánynak el a...

Hogy vegyem 1 lánynak el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy a legkönnyebb elvenni?Hogy annyira ne fájjon neki?És hány cm-s kuki szükséges kb?
2012. júl. 31. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nyomd be a farkad a puncijába, kuki alsó határa nincs megszabva, de ha túl nagy akkor nem lesz könnyű dolgod
2012. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:
72%
Ne vedd el, kérd meg, hogy adja oda magától...
2012. júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Shai-Hulud ***** válasza:
Csak szólj, majd én segítek.
2012. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
63%
Lopd el amikor nem veszi észre.
2012. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
DE nekem meg engedi de nem tudom hogy csináljam,hogy ne fájjon neki annyira,de végülis kb hány cm s kell? a legajja mennyi?
2012. júl. 31. 16:36
 6/9 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Ne aggódj már annyit, ha be tudod dugni, akkor már jó lesz. Nem kell ettől így tartani. Apádnak is sikerült, nagyapádnak is, meg a többi ősödnek, te meg tőlük örökölted a szervezetedet. A tied is alkalmas, nyugi.


Ha már kérdezted, a legkisebb amiről olvastam hogy működik, az izgalmi állapotban volt 6 cm, és még ezzel is ment. Akkor aggódj, ha a tied kisebb ennél.


Az első alkalomtól sem kell parázni, ha nem jön össze, az NEM TRAGÉDIA - majd megtudod, hogy egy férfinak bizony nem mindig jön össze - legfeljebb bénáztok egy kört.


Arra figyeljetek, hogy mindketten TISZTÁK legyetek, TÜRELMESEK egymással, NEM ERŐSZAKOSAK még akkor sem mikor már "nagyon kell", hogy MINDKETTEN megfelelően fel legyetek izgatva.


Meg persze arra, hogy ennek csak akkor van értelme, ha szeretitek is egymást...

Mert különben ez csak egy dugás és nem szeretkezés.

2012. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,ám bőven nagyobb 6cm től :D nagyon köszi!Na már nem is izgulok annyira :)
2012. júl. 31. 18:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Minimum 1 méteres szükséges hozzá! Ha rövidebb, inkább ne is próbálkozz!
2012. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vágd fejbe baseball ütővel aztán dugd meg. Másnap csak a feje fog fájni! :)
2012. aug. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!