Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mondjam el a szüleimnek, hogy...

Baba12345 kérdése:

Mondjam el a szüleimnek, hogy már nem vagyok szűz vagy majd, ha idősebb leszek?

Figyelt kérdés
1 hete elveszítettem a szűzesslgem a barátommal, aki 17 éves én 15 leszek 2 hónap múlva. a szüleim nem engedik, hogy együtt legyünk, mert pont attól tartanak, hogy lefekszünk; a szüleimet ismerve a barátomat a rendőrség kezébe adnák, amit én nem szeretnék. De a menzeszem 2 havonta jön meg, ezért anyukám el akar vinni a női orvoshoz, aki rájönne, arra hogy már nem vagyok szűz. Ja és gumi nélkül csináltuk..vegyek terhességi tesztet?
2012. aug. 1. 18:42
1 2
 1/19 anonim válasza:
44%
vegyél ; jobb mint ha orvostól tudnák meg :P http://www.youtube.com/watch?v=R_jU0Y6_tgs&feature=fvst
2012. aug. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%

Normális választ akartam írni, de a végén

"Ja és gumi nélkül csináltuk..vegyek terhességi tesztet"

ez odab*szott.

Így már megértem a szüleid.:D

2012. aug. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár mindegy! 72 órás tabi segített volna te nagyon ostoba! Megértem a szüleidet! Hüly* kis pics@ vagy!
2012. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nem kell leostobázni... a kérdésre kell válaszolni, nem mellé beszélni!;)
2012. aug. 1. 18:53
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
b*zdmeg... nem akarok ezen a földön élni!!! h lehetsz ennyire ostoba?! elé sem hiszem h velem egykorú vagy!! ilyen hülyét... anyád vágott volna a padlóhoz mikor megszülettél... remélem terhes leszel mert sok esély van rá!!!! gratulálok!
2012. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
44%
Ha a fiu nem élvezett beléd akkor annak az esélye hogy terhes vagy nagyon kevés. És szerintem nem feltétlenül kell elmond, mert az orvos ha azt vizsgálja, hogy mi okból jön meg két havonta nem kell a puncidba kutasson.
2012. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
De leostobázlak, mert az vagy!!! Ha nem tetszik kislány, ez van...
2012. aug. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
79%
na egy újabb kéretlen. buta anyuka... kihalunk!
2012. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
ez nem mellébeszélés kicsikém...ha tudatlan vagy miért csinálod?:(((
2012. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
te meg előbb nőttél volna fel, utána b*sztál volna. Reélem is h terhes lettél és a szüleid b*sznak agyon egy lapáttal.
2012. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!