Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, és már kívánom...

Szűz vagyok, és már kívánom is a szexet, de (lent)?

Figyelt kérdés
3 hónapja összejöttem az első barátommal. Ő már nem szűz. Én már kívánom a szexet, de mégis félek. Nem amiatt hogy fájni fog vagy ilyesmi, ilyen téren teljesen megbízom a barátomban. De nekem a szüzesség elvesztése mindig is összekapcsolódott a felnőtté válással. És most, hogy kilátásba került, hogy elvesztem a szüzességem, félek, hogy nem fogok tudni felnőttként viselkedni utána. (Ami nálam annyit jelent, hogy nincs több lógás a suliból, nincs több betegségszínlelés, csak hogy ne kelljen mennem, mert majd a munkahelyemen sem lehet ezt csinálni. Ha valami nem tetszik, de meg kell csinálnom, akkor nem mondhatom azt, hogy nem csinálom meg, mert a felnőtteknek sok olyan dolgot kell megtenniük, amihez semmi kedvük. És nincs több hiszti, nincs több nyafogás, kifogás. Ilyenek.) Félek, hogy nem fogok tudni felnőttként viselkedni. Pedig a szex az a felnőttek játéka kéne hogy legyen, a gyerekek babázzanak inkább...

2012. aug. 3. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kérdés?
2012. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Te tényleg hanyagold a szexet, úgy kb a következő 10 évre! Inkább masztizz!
2012. aug. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne csináld, nem kötelező. Meg gondolom amúgy sem vagy túl idős.
2012. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mi számít nem túl idősnek? 17 vagyok.
2012. aug. 3. 12:51
 5/13 anonim ***** válasza:
hülyeség amit mondasz
2012. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nem leszel felnőtt ha elveszted a szüzességed. Jogilag 18 évesen leszel. Biológiailag elvileg mikor megjön már készen állsz, de fejlődésedben nem állsz meg még. Mŕg most sem. Lélekben néhány fiatal is, akár gyerek felnőttebb mint sok más felnőtt. Agyilag pedig még sok 30 év feletti is satu. A kérdésedre válaszolva kb az égvilágon semmit nem fogsz változni a megszokásaidban. Max ha akarod, de csak azért mert lefekszel valakivel még nem leszel külömb a mistani énedtől.
2012. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb, ha még nem. Egyrészt szerintem 3 hónap után még túl korai (tudom, hogy sokan lefekszenek ennél kevesebb idő után, de szerintem akkor is korai). Másrészt a szex tényleg a felnőtteknek való. Nem az a lényeg, hogy nyafogsz-e, hanem az, hogy mennyire vagy felelősségteljes. Ugyanis a szex komoly felelősséggel jár. A suliból lógás és betegségszínlelés nálam nem tartoik a felelősségteljes viselkedéshez. A szex bizony felelősséggel is jár. Szerintem várj addig, amíg te is felnőttnek érzed magad.
2012. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak a szüzek lóghatnak az iskolából? Rábasztam...
2012. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

1 kérdés

Miért teszed ezt a szex témát ennyire bonyolulttá? :)(nem kérek választ rá!)

az igaz hogy nem a kislányok/fiúk játéka de nem feltétel hogy bekel őszülnöd amiatt hogy szexelsz és a felnőttség gondolata kell hogy bolyongjon a fejedben, persze komoly dolog a szex , és csoda h van lány aki komolyan veszi , szexelj ésszel , de attól még nem kell 50 évesnek lenned h a kettő egyezzen.

2012. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nincs több lógás a suliból, nincs több betegségszínlelés, csak hogy ne kelljen mennem, Ha valami nem tetszik, de meg kell csinálnom, akkor nem mondhatom azt, hogy nem csinálom meg........ezeket a dolgokat nem csak akkor lehet csinálni ha szűz vagy.....jaj istenem..-.-"
2012. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!