Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Ti hogyan képzelitek...

Lányok! Ti hogyan képzelitek el az első alkalmatokat? Akinek esetleg megtörtént, annak hogyan, és ezzel szemben hogyan képzelte el? LÉGYSZIVES KORT IS ÍRJON MINDENKI!

Figyelt kérdés
Szeretném ha részletesen leírnátok..Köszi előre is
2009. júl. 19. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

19 évesek mindketten szüzek voltunk, amikor 1 év együttjárás után próbáltuk meg először. Előtte már kb.hosszú ideje pettingeltünk és orálisan elégítettük ki egymást, meg minden egyéb...de szex addig nem volt. Én úgy képzeltem hogy nem fog fájni, hiszen mikor ujjazott az sem fájt, 2-3 ujjal sem...de arra nem számoltam hogy neki elég vastag a pénisze...így nekem eléggé fájt. Annak ellenére hogy előtte 1 óra előjáték volt, sikosítót is használtunk és gyengéd volt velem... Szóval ez mindenkinek más...azóta kb. 6 alkalommal csináltuk, de eddig mindig fájt... mondjuk már sokkal jobban mennek a dolgok...Szóval nekem nem olyan volt, mint ahogy vártam, de nem bántam meg! Minden jót!

19/L

2009. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

hát én úgy képzelem ,hogy hogy kb 1 év járás után majd ha lesz valaki akit nagyon szeretek ,akkor náluk ,legalábbis semmiképpen sem itthon majdegy váratlan pillanatban történik meg nyugodt körülmények között.nem egy gyertyfényes selyemhuzatos zenés dolgot képzelek el hanem egy spontán dolgot.És úgy képzelem hogy nem fog fájni mert jól felizgat előtte főleg azzal hogy mindenhol csókolgat csak ott nem majd sok idő után végre rátér és aztán orális szex lenne az előjáték

és misszionárius pózban ,mivel nem vagyok tapasztal tés szeretném egy kicsit kiszolgáltatottnak érezni magam m ivel ő a férfi de aztán ha minden jól megy át veszem az irányítást ;)amúgy nemtudom lehet hogy teljesen az ellentéte lesz anak ahogy elképzelem.de mindig emlékezni fook rá szóval remélem jó élmény lesz.elsőre biztos lassú romantikust képzelek el mert ugye a lányoknak állt.fájdalommal is jár.aztán ha már "bejáratódtunk"4-5 alkalom után lehet gyors heves szenvedélyes stb

most ez jutott eszembe

a lényeg hogy imádjon és én is őt


16 L szűz

2009. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Utolsó válaszolónak: nagyon aranyos vagy,kívánom hogy így történjen,ahogy elképzelted :) 28 éves nő
2009. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem nagyon szep volt, hisz aval voltam akit szertetem (most is szeretek). elso komoly kacsolatom volt, elso akivel pettingeltem eletemben meg minden, es egy hetvegen kivettek egy hazat a barataival! megtortent...gyonyoru volt,nem fajt es nem is vereztem! minden olyan volt ahogyan elkepzeltem...Igaz ra egy honapra toltottem a 14-et, tudom h eliteltek, de en annal tartok ki h en akartam vele, es meg mindig jobb volt elveszizteni azzal akit szeretek mint par ev mulva tok reszegen egy bulin egy olyannal akit nm is ismerek! ez mar tobb mint egy eve volt, mar nem vagyunk egyutt, mert nem lehetunk par dolog miatt, de meg mindig szeretem, es tudom h o volt nekem az elso szerelmem...bar elgondolkodom, tenyleg korai volt, de ennek ellenere sem bantam meg a mai napig!!!
2009. júl. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!