Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Felszakadhatott a szűzhártyám?

Mókuspophoprop kérdése:

Felszakadhatott a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, nem voltam még együtt senkivel. Egyik nap feldugtam magamnak valamit, de utána véreztem. ( menses nem lehetett mivel, nem volt ideje és a nap többi részében nem vérzett) Szóval akkor a kérdés adott: felszakadt szerintetek? A rosszindulatú kommenteket mellőzzétek!

2012. aug. 8. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges,de inkább csak megsértetted.Igen, szűz vagy még,ha át is szakadt akkor is.
2012. aug. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már eleve van rajt lyuk.

Gratulálok, mostantól nem vagy szűz, gyakorlatilag. (Elvileg az vagy, mert nem járt benned f@sz.´)

2012. aug. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mókusgyilkos ***** válasza:

ehhez miért gratulálsz? bármi mástól is megsérülhet a szűzhártya ez semmit nem jelent.


kérdező: attól függ hát ha lényegesen vastagabb volt mint mondjuk az ujjad v amit eddig vérzés és fájdalom nélkül használtál akkor átszakadt ha nem volt lényegesen vastagabb akkor megsértetted.

2012. aug. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
könnyne lehet hogy átszakadt, de óvatosan ezzel a feldugok ezt azt dologgal. egyik az könnyen meg sértheted a hüvelyedet a másik hogy kialakulhat fertőzés a "valamiktől" ha nem fertőtleníted, de legalább mosod meg elötte.
2012. aug. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!(előbb utóbb majd kiderül, de rémélem csak karcolás.)


Mókusgyilkos: a 'cucc' kb. másfél ujj vastagságú volt, 10-12 cm hosszú. fájni nem fájt, meg sem éreztem, érdes, karcoló felület nincs rajta.

2012. aug. 8. 00:28
 6/7 anonim válasza:
Én is dugdostam magamba ilyeneket amikor fiatal voltam és ugyanígy jártam. Aztán amikor először fiúval voltam akkor nem is fájt meg nem vérzett. Szóval nem rontja el a helyzetet egy kis vér :D
2012. aug. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, át tudod szakítani, bár én nem vagyok biztos benne, hogy amiatt vérzett, lehet, hogy csak felsértetted (ez ugye függ attól, mit dugtál fel)
2013. jún. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!