Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, bennetek nem volt egy...

Lányok, bennetek nem volt egy kis félelem az első együttlét előtt?

Figyelt kérdés
Ma fogunk először összebújni "úgy" a párommal és kicsit ideges vagyok, hogy nehogy nagyon szar legyek. Neki már nem én vagyok az első, akivel lefeküdt, szóval van tapasztalata, meg értem én, hogy nem kell egyből lepedőakrobatának lennem, úgyis ráérzünk egymás ritmusára, de ettől eltekintve kicsit "pánikolok", nem akarok rossz lenni. Ti is így voltatok az elsőnél? Nagyon szívesen olvasnám a kis beszámolóitokat, előre is köszönöm nektek! 18/L
2012. aug. 9. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Mielőtt összejöttem a legutóbbi barátommal, szűz voltam és nagyon féltem attól, hogy mennyire fog fájni és rossz leszek stb. Nem terveztük azt, amikor lefeküdtünk egymással, spontán jött egy kis haverokkal történő iszogatás után. Annyira nem voltam ittas, hogy azt mondjam, hogy akkor és ott az alkohol miatt nem féltem, de elég jól éreztem magam, semmi para nem volt. :) Nagyon felizgatott a pasi és iszonyatosan kívántam őt. Attól függetlenül, hogy borzasztó nedves voltam, az elején nagyon fájt, de aztán kezdett jobb lenni.

Viszont semmit nem tudtam csinálni, inkább csak feküdtem, csak néha próbáltam mozogni én is és simogattam a hátát, a fenekét.

Elsőre te sem leszel szerintem a legjobb, de ez minden helyzetben így van, ami még új. Tudod, a gyakorlat teszi a mestert... ;) Szerintem a barátod sem volt olyan nagy lepedőakrobata, mikor először csinálta és ha szeret téged és ért a lányokhoz, akkor nem is fogja elvárni tőled, hogy elsőre vagy akár második alkalomra is szuper jó legyél. Hajrá! :)

22/L

2012. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2012. aug. 9. 22:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Már gondolom, későn írok, de a legfontosabb a gumi. Minden másodlagos.
2012. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!