Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kényelmes lovagló pózban...

Kényelmes lovagló pózban elveszíteni egy lánynak a szüzességét?

Figyelt kérdés
Mert ugye lovagló pózban a lány irányít.

2012. aug. 10. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ egy pónit vagy egy szilaj csődört lovagolsz
2012. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, velem nem így történt, de ha így szeretnéd, beszéld meg a pároddal, mert az egy dolog, hogy te vagy felül, attól ő még emelgetheti a csípőjét, és lehet rossz.

Szerintem fekve jobban el tudsz lazulni, és ha megkéred, hogy vigyázzon, és lassan, először csak kicsit dugja be, akkor nem lesz gond.

2012. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De a barátnőm lovaglóban szeretné hát én is benne vagyok:)
2012. aug. 10. 10:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg miért kérdezed???
2012. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

lovaglóban nagyon mélyen be tudsz hatolni, és ez elsőre nem biztos, hogy a legkellemesebb...

az addig ok, hogy lovaglóban a nő tud irányítani - de csak akkor, ha valóban tud - ez pedig szűz lányok esetében elég valószínűtlen... szerintem elsőre a misszionárius kényelmesebb volna

2012. aug. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Amikor én elvesztettem a szüzességemet, misszionáriusban be se ment... aztán váltottunk lovaglóra, ott már sokkal könnyebb volt, és nem is fájt. Szóval nekünk bevált.
2012. aug. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nemtudom.mi a misszionárius pózt alkalmaztuk.szerintem első alkalommal nem kéne a lovagló pózt használni.akkor mélyebb a behatolás és amúgyse valami kellemes az első alkalom,akkormeg pláne,ha egyből tövig mész...szerintem próbáld meg rábeszélni valami egyszerűbb pózra.meg hát egy szűz lány nem is nagyon "mer" mozogni az első alkalomnál.gondoljátok még meg!
2012. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kényelmes bár ezt jobb megbeszélni vele, hogy mégis hogyan akarja. Ebben a pózban, azonban csak részben irányít a lány, mivel ha fárad te is nyuodtan segíthetsz neki ;) 19/f
2012. szept. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
misszionárius pózban jobb ellazulni L
2012. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!