Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tampont csak azok szoktak...

Tampont csak azok szoktak használni akik már nem szüzek, vagy akimég szüzek azok is szoktak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Akinek ez a jobb megoldás, a szüzességtöl független.
2012. aug. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szüzek is szoktak használni. Én ha jól emlékszem csak mini tampont használtam akkor még. Egy db-ig nem sikerült felraknom, de aztán ment. :)
2012. aug. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Is-is, bár nekem se sikerült az elején. Aztán miután már nem voltam szűz egyből jobban ment, de csak a mini.
2012. aug. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 piicur válasza:
Szoktak szüzen is, de általában csak minit. van akinek sokkal kényelmesebb, de én pl. nem bírom használni :)
2012. aug. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem már szűz koromban is muszáj volt sajnos super-t használnom, ami majdnem a legnagyobb, de soha nem volt gondom belőle.

És a tévhitekkel ellentétben eléggé fájt a szüzességem elvesztése + nagyon véreztem, szóval ez sem jelent semmit.

2012. aug. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szüzen is használom és nem csak minit. Soha nem volt belőle probléma, se kényelmetlen nem volt.
2012. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!