Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi ideig fáj, a szüzesség...

Mennyi ideig fáj, a szüzesség elvesztése? Lány vagyok

Figyelt kérdés
Van egy fiú és le akarok feküdni vele, mert szeretem és mert szeretném megerösiteni vele a kapcsolatunkat! Viszont kicsit félek, hogy milyen lessz!

2012. aug. 15. 01:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
De most komolyan, hány éves vagy?
2012. aug. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Eléggé szomorú ha így akarod megerősíteni vele a "kapcsolatotokat"
2012. aug. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
15, és am meg a kapcsolatunk most is nagyon erös, de ez méginkább erössé tenné:)
2012. aug. 15. 01:14
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem még várj vele...

Ha megfelelő személlyel veszted el a szüzességed...gyengéd hozzád és oda figyel akkor nem fáj. Maximum kicsit kellemetlen,de kibírható. Van akinek vérzik van akinek nem. Mindenkinél másmilyen.

Hány éves a srác akivel együtt vagy? Idősebb nálad?

Szerintem még ne feküdj le vele. Mióta vagytok együtt?

2012. aug. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát próbáld ki és meg tudod. 15/f
2012. aug. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Van akinek az első alkalom, és többé nem. Van akinek több. De pár lánynak már az első sem fáj, és még csak nem is vérzik.
2012. aug. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hozzá teszem,ha félsz akkor még semmiképp ne feküdj le vele!!! :) Az együttlétkor nem szabad feszültnek lenni és félni. Csak akkor menj bele,ha már nem félsz.
2012. aug. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
1éve vagyunk együtt, 2,5évvel idösebb a srác, tehát 18lesz :)
2012. aug. 15. 01:26
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

Értem! :)

Hát ha egy éve már együtt vagytok akkor lehet róla szó... DE...-> :) Igazából vannak még rendes srácok is a világon és nem kell elítélni mindenkit a taplók miatt.

Mikor én 13 éves voltam akkor 19 éves volt a barátom. ez nem követendő példa!!! :) Így hozta a sors,de soha nem bántam meg! Nagyon rendes volt és fél évig együtt voltunk. Kezdtük megismerni egymás testét is ... kézzel kielégítettük egymást stb... aztán vége lett a kapcsolatnak,de lehet eljutottunk volna szép lassan a szexhez is. De nem bántam meg semmit és ez a lényeg :)

Még mindig csak azt tudom mondani,hogyha félsz tőle akkor ne tedd meg. Csak ha teljesen megbízol benne és nem félsz már az egésztől. Mikor már úgy érzed tökéletes lesz és minden aggodalom nélkül igent tudsz mondani szerintem az a legjobb. Nem szabad feszültnek lenni,mert az is gondot okoz majd és ez is okot adhat arra,hogy fáj az együttlét. Nem tudsz ellazul majd stb... :\ kellemetlen.

2012. aug. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne feküdj le vele,éretlen vagy fiatal vagy a tojáshéj ott a fenekeden,idegen embereket kérdezgetsz,még csak 1 éve vagytok együtt,ilyen fiatalon ez nem sok idő,félsz tőle.Ez bőven elég indok,hogy ne tedd szét a lábad,csak mert sok 13-15 éves ezt csinálja.
2012. aug. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!