Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Várom mindenkinek a válaszát...

Várom mindenkinek a válaszát szüzesség témakörben. Én egy 27 éves szűzfiú vagyok. Már 16 éves koromban is éreztem szexuális késztetést, de nem jött össze a lányokkal. Mi lehet ennek az oka? Hogyan veszíthetném el a szüzességemet?

Figyelt kérdés
Olykor úgy érzem, hogy már a testem nem kívánja az önkielégítést, hosszabb ideig tart, mint régebben, és nem esik olyan jól. Egyre inkább érzem a neurológiai tünetek képződését, ingerült vagyok, sokszor depressziós, letört. Sokszor fantáziálok a szexről, lányokról, de soha nem jön össze. Mindig az első pillanatban leírnak a lányok. Azt gondolom a külsőm, és a méretem az oka, hogy a lányoknak nem kellek. Sok esetben nézem a járműveken a lányokat, és alig tudom visszafogni magam, hogy meg ne érintsem a mellét, meg ne simogassam a haját.
2009. júl. 22. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Ismerkedj, ha másképp nem megy, hát interneten.
2009. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
29%
miért mi a baj a külsőddel és a méreteddel?valószinü,igy láthatlanba,rettentő önbizalomhiányban szenvedsz,és annyira görcsösen akarsz egy szexuális kapcsolatot,hogy már mindig e körül forog a világod.ezek szerint még nem volt barátnőd sem?szerintem probálj meg ezzel egy szakemberhez fordulni,bocs de a mai világban ez már nem a legtermészetesebb dolog,hogy 20 fölött valaki,pláne egy férfi szűz.
2009. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
41%
elöbb-utóbb sikerül..
2009. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Mi baj van a külsőddel és a méreteddel?
2009. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Biztos, hogy nem a méreted az oka annak, hogy eddig nem jött össze. Mi lányok nem vagyunk röngtgen szeműek. Szerintem is már túl görcsösen akarsz egy kapcsolatot. Elhiszem, hogy hiányzik, én még csak 19 éves vagyok és lány, és nekem is hiányzik a testi szerelem. De nem szabad, hogy csak ezen járjon az eszed. Járj el otthonról, ismerkedj, kezdj el valami hobbyt. Hülyén hangzik, de hidd el, hogy előbb-utóbb el fog jönni az a lány, akire vártál. Ha viszont a külsőddel van valami nagyobb probléma, lásd eszméletlen túlsúly, vagy nagyon rendezetlen fogsor, ápolatlanság, akkor kezd azzal, hogy azon változtatsz. Ja és jobb lesz, ha megállod ezek után is, hogy járműveken elkezdesz simogatni vadidegen lányokat, mert abból jó nem fog kisülni, maximum még meg is bélyegeznek, hogy egy bunkó vagy.
2009. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem a méret szónál a túl alacsony vagy túl magast érti.

Az internet pont erre jó. regisztrálj társkeresö oldalakon ahol igazi képet tegyél fel magadról. Kezdj el ismerkedni levelezéssel, chateléssel aztán minél elöbb randi, ha kell heti több randi is, aztán egyszer össze jön.


De ha így folytatod aberrált leszel. Vagy ha úgy gondlod menj el egy jobb hírü éjszakai klubba.

2009. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem akarok közönséges lenni,de ha ennyire el akarod veszteni,akkor menj el egy igényesebb örömlányhoz.Ha pedig párkapcsolatot akarsz,akkor ott az internet.Én nem igazán hiszek benne,jobban szeretem a személyes varázst,de van egy csomó ember aki ott találta meg élete értelmét :)
2009. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem a méret alatt a súlyára gondol.
2009. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Én néhány évvel fiatalabb vagyok nálad és nekem se volt még "olyan" kapcsolatom. Tudom, hihetetlen, de ez nem olyan ritka, mint ahogy azt gondolnád. Persze minden eset más. Én pl. egy hosszabb kapcsolatra és a "megfelelő" lányra várok, mert másképp, pl. egyéjszakás kalandban nem tudnám elképzelni. Hogy a te esetedben is erről van-e szó, nemtom, hisz' nem írtad, és nem mindenki 1forma. Szentem nem lehet gond semilyen méreteddel, mert akinek csak emiatt nem kellenél, az meg se érdemel, bár kérdés, mit értesz méret alatt. Mert ha túlsúlyról van szó, azon ha nehezen is, de lehet változtatni. Ha magasságról, v. "arról a bizonyos dologról" van szó, azon nemigen lehet, de nem is kell, azt el kell fogadni. Ha önértékelési problémáid vannak, előbb magaddal kell kibékülnöd. Aztán el kell dönteni, mit akarsz a lányoktól, és aszerint kell velük kezdened vmit, de vmit mindenképpen, mert ez a probléma magától nem oldódik meg soha.
2009. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocs az előbb elgépeltem, és véletelenül 1 m-mel írtam, h. semmilyen. Nem vagyok gyors- és gépíró, csak ez az oka, a helyesírásommal sose volt gond.
2009. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!