Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Szerintetek gáz ha...

Lányok! Szerintetek gáz ha egy srác még szűz amikor lefekszik a már tapasztalt barátnőjével? 17/F

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy érdemese e megőrizni a szüzességem olyannak akit tényleg szeretek, mert lehet hogy bénázni fogok. Vagy ez nálatok számit hogy a pasi nektek tartogatta magát?
2012. aug. 23. 12:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez abszolút egyén függő. Van akinek érték, van akinek nem.

És attól meg semmiképp se parázz, hogy hogyan sikerül, mert sokat változtatni úgy se tudsz a jövőn.

Nekem pl. az első után a barátnőm nem akarta elhinni, (már nem vagyunk együtt, de szerintem azóta se hitte el 100%-ra), hogy nekem az első, azt mondta jobb voltam mint a 3-4 előző barátja. Én 16 voltam, fejben mindenképpen érett, felelősségteljes típus, a baráti körömben is mindenki idősebb volt évekkel.

Szal, ehhez született tehetség is kell, hidd el, azt meg, hogy meg van-e csak utána derül ki. Nem kell vele foglalkozni.

2012. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor az ugy nem gáz.
2012. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A párom szűz volt, amikor összejöttünk, tehát velem veszítette el. Még most is jó belegondolni, hogy milyen jó volt vele. Én már tapasztalt voltam, de ez nem volt neki probléma.:) Ezen ne aggódj.19/L
2012. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!