Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na szoval.. a srác azt hiszi rolam hogy már nem vagyok szűz mert egyszer egy discoban nagyon be voltam rúgva és azt mondtam nki... és ha most azt mondanám hogy még szűz vagyok nem hinné el... jövöhéten jön hozzánk és le akar vlm feküdni... énis akarok vle... csak attol félek h most fogom először és nemtudom h milyen...:// amikor elvesztem a szüzességem az fájni fog?? Mert a barántnőim mondták hogy retenetessen fáj...Fájni fog vagy nem??

2012. aug. 24. 08:05
 1/6 anonim válasza:
Jah,hogy ez így megy? Szégyelld magad, ne csodálkozz,ha rossz életűnek tartanak... csak így randomra lefekszel egy sráccal,akivel együtt sem vagy? én nem lennék büszke magamra a helyedben,és főleg nem reklámoznám a neten... szerintem egy idióta kis liba vagy,aki még el sem múlt 15 éves... de akkor nézz szembe a következményekkel, ha majd odajutsz a pasival,és kiröhög,amiért hazudtál neki. ez nagyon gáz,komolyan, csak így lefeküdni valakivel,úgy,hogy együtt sem vagytok...szégyelld magad!
2012. aug. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De eggyüt vagyok a sráccal.!:) kb 4 honapja...:)) és már elmúltam 15.!!
2012. aug. 24. 08:21
 3/6 anonim válasza:
Fájni fog, még pisilni sem tudsz majd néhány napig
2012. aug. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
előre félek.:/
2012. aug. 24. 13:15
 5/6 anonim válasza:

Ugyan már,nehogy elhidd :) Én pl. nem is véreztem és nem is fájt egyáltalán.Kinek hogy.De az tuti,hogy annyira nagyon nem fog fájni,hogy nem fogsz tudni pisilni :D

A srácnak meg mindenképp tudnia kell róla,hogy szűz vagy e vagy sem.Akármilyen ciki.Mert egy szűz lánnyal óvatosabban kell bánni,mint egy olyannal,aki már volt fiúval.

Jah és védekezzetek,mindenképp!!!!

2012. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Baromság ha hazudsz neki a szüzességeddel kapcsolatban. Az én mostani párom pl nem is akart már szűz barátnőt. Pedig én az voltam mikor megismert. Elmondtam neki..megbeszéltük. Nem, nem fáj, HA tud róla a srác és figyel rád. Hidd el, halál ciki amikor menet közben veszi észre...hogy hoppá "itt még van valami.." Szerintem ne a fájdalomtól félj, hanem attól, hogy mit fog szólni a srác amiért hazudtál .. gratulálok :)
2012. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!