Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztés 14 évesen?

Szüzesség elvesztés 14 évesen?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok de úgy érzem képes lennék lefeküdni egy barátommal, nem járunk, de nagyon jóba vagyunk, és majdnem minden buliba nagyon közel kerülünk a szexhez. Fura az egész, mert én valószínüleg nem jelentek neki annyit, inkább csak egy játékszere vagyok. már eccer teljesen úgy voltam vele h képes lennék rá de megvolt a havibajom.. lehet h jobb is. félek h megbánnám, de ha vele vagyok nem tudok parancsolni magamnak. mit tegyek? ha megteszem lehet megbánom de mégse tudok neki nemet mondani.
2009. júl. 25. 23:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
ha ebben nemtudsz parancsolni magadnak az komoly zavart jelent a későbbiekre nézve, de hát ienekből lesznek a k*rvák
2009. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
69%

14évesen még korán van... Vagy ha mégis elszánod magad akkor készülj fel, mert nagyon fog fájni!:S


18/L

2009. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
28%
tudok segíteni hol,mikor találkozzunk? 14f
2009. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Ha tudod, hogy meg fogod bánni (mert tudod...), akkor miért kérdezed?:) Egyszerűen ne járj vele bulizni, ha nem akarsz semmitse megbánni.:D
2009. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
72%
Sztem kár elszúrni egy iennel az első alkalmat... ha a későbbiekben nem lesz kapcsolatod ezzel a fiúval 100%, hogy megbánod... Mér akarod magad megalázni? Sztem is kerüld a srácot. Ha télleg csak játékszernek akar téged és látja, hogy könnyen manipulálható vagy, akkor nem csak egy alkalmat akar majd tőled, és hidd el, hogy előbb utóbb ez kiderülne... (legalábbis ő biztos nem tartaná titokba a haverjai előtt.)
2009. júl. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
75%
Manapság már divat 14 évesen elveszteni a szüzességet? -.-' Én olyan érdekesnek tartom hogy már a legtöbb 12-18 évesek már elvesztették...
2009. júl. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
61%
az korai. ne tedd. főleg h te is érzed h csak kihasznal a pasi. nem kell ez neked. most még csak az van h jajj, majdnem szexeltek, aztan meg jön a " nem kell a gumi, majd vigyazunk " c. szöveg, aztan meg idejössz panaszkodni h terhes vagy-e, de 72 orasat nem fogsz akarni bevenni, mert " jajj, az mindent összekavar ", mert itt par panikos embertől ezt hallottad ( én se vok hive, de ha muszáj, akkor inkabb az mint egy abortusz ), és elcseszted az életedet. szoval varj.
2009. júl. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
71%
Te döntésed, ha azt szeretnéd hogy kihasználjon feküdj le vele, neki jó lesz, neked cseppet sem. Én is 14 évesen vesztettem el a szüzességem, igen megbántam, hogy a fenébe ne.
2009. júl. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
84%

14??? VÁRJ MÉG!!A legszebb kor..Kézfogás,finom csókok,romantika..

Hova sietsz?Ahhoz hogy egy csávó kihasználjon és megdöntsön bőven ráérsz még!:S

2009. júl. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
27%

11-12 évesen korán lenne de 14 már természetes, aki mást állit az 1 prűd 60 éves aki még a 80 as években él és nem képes megérteni, hogy más világot élünk. 1 mai 14 évesnek olyan érzelmei és igényei vannak mint 20 évvel ezelőtt egy 18évesnek.

Szóval ha tényleg szereted és végiggondolod azt, hogy barátod esetleg 2hét után valami miatt kidob és utólag se bánnád akkor nyugodtan, viszont mindenképpen védekezzetek.

23F

2009. júl. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!