Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Igaz-e, hogy szüzesség elveszt...

Igaz-e, hogy szüzesség elvesztése után kb.10 napra elkezd menstruálni a csaj?

Figyelt kérdés
Én 18 vagyok, s a barátnőm is 18, s egy fél.Fél lefeküdni velem , ugyanis ő úgy hallota h a szüzesség elvesztése után kb. 10 napra elkezd menstruálni, és fél attól h az annya észreveszi h a menstruációs ciklusától eltérően menstruál, és ebből rájön,hogy ő elvesztette szüzességét és nagyon mérges lenne reá.
2008. máj. 13. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
nem, ez hülyeség.
2008. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem. nincs összefüggés.


Egyébként a menstruáció elötti tizedik nap pont telibelövi a peteérést. Akkor még véletlenül sem ajánlanám. A gyerekáldás tuti lebuktatna benneteket...

2008. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz, ezt csak valaki kitalálta! Hülyeség!
2008. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Ez így nem igaz, de az tény, hogy a szüzesség elvesztése felboríthatja a hormonális egyensúlyát, szóval akár késhet is miatta, de korábban is megjöhet. DE annyi minden felboríthatja még a megszokott rendszert a szexen kívül!

Van egy javaslatom: mivel a barátnőd is 18 éves, menjen el nőgyógyászhoz (nem kell hozzá az anyja, menjen olyankor, amikor az anyja nem tud róla), írasson fel fogamzásgátlót. Szűzen is egész nyugodtan elkezdheti szedni, legalább már nem kell tartanotok a nem kívánt terhességtől sem. Ez szépen beállítja a ciklusát napra pontosan. Ezután már szexelhettek, terhes sem lesz és menstruálni is óramű pontossággal fog.

2008. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
érdekes hogy az anyja 18évesen még mérges lenne rá... a menzesz szerintem egyáltalán nemigaz.
2008. máj. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire figyelik, akkor nem érné meg inkább beszélni a lány szüleivel? Vagy vallásosak?... Ha nem, csak szimplán fél, lehet, h sokkal jobb lenne tiszta lappal, mint titkolózva, mert ezt szerintem később se fogjátok sokáig bírni.
2008. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nekem 3 hetet késett...
2008. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vallásosak a szüleik, csak az anyjának a testvére pont ien korban esett teherbe, és az anyát hibáztatták h nem vigyázott a testvérére eléggé.S most attól fél az anyja h ez történik a lányával is,csak nem számol aval h mi mindent tud a mai tudomány... XXI. század...És koszi nagyon szépen válaszaitokat , néhány tanácsot még elfogadnék ;) S akkor az h hamarébb megjön az csupán koholmány?
2008. máj. 13. 21:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Egyébként meg bármitől késhet / jöhet előbb.
2008. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!