Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lányok, őszintén! Mennyir...

Szűz lányok, őszintén! Mennyire bírjátok szex nélkül, szüzen? Szenvedtek úgy, mint egy szűz fiú vajon vagy ti megvagytok szex nélkül is még szüzen, nem érzitek azt az állandóan kínzó szexuális vágyat?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 10:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
meg vagyok szex nélkül is, és nem érzek semmilyen kínzó szexuális vágyat:D
2012. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

bár nálam az e kérdés nem aktuális, de 20 éves koromig szűz voltam. És amíg meg nem ismertem a párom, addig nem is éreztem késztetést a szexre. Álmodozni álmodoztam róla, de itt ennyiben ki is merült a dolog.


23/L

2012. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem érzem azt a kínzó vágyat a szexre, meg úgy gondolom, hogy ahhoz, hogy szexig eljussak valakivel érzelmek is kellenek.


Szex nélkül megvagyok, rosszabb az, hogy egyedül vagyok.

2012. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
pontosan azt jelenti
2012. aug. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez b+ nem igazság...
2012. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

lazán elvoltam nélküle.

párszor masztiztam hogy milyen lehet de sose jutottam el a csúcsig csak 18 évesen mikor lett már pasim.

most 1 éve nincs senkim, de tapasztalattal a hátam mögött sincs bennem őrült vágy a szex után - sőt, szinte semmilyen sem

2012. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20 vagyok, szuz, es bar van szexualis vagyam, de cseppet sem kinzo. Nem is ertem, miert szol minden a szexrol. Azert anelkul lehet elni, de mar kb. ugy beszelnek rola, mint a levegorol.
2012. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, igazából te is megtudnál lenni nélküle. Csak hát sajnos, neked sokat jár rajta az agyad, meg lehet nagy a szexuális igényed és nem tudod sehogy levezetni az energiáidat.


Lehet másnak is van, csak ő ezt kiéli másképp, csak volt már veled is olyan hogy azon kaptad magad, jééé már 1 hete nem masztiztam. Na amikor ilyen volt az pont ezért volt. Evidens hogy a szex a legegyszerűbb módja, de simán az is csillapíthatja ha beszélgetsz lányokkal, meg ilyenek.

2012. aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bár én már nem vagyok szűz, de két nap után meg tudok őrülni engem kínoz.
2012. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
7-essel egyetértek. Van élet a szexen kívül is, akármilyen hihetetlen. A természetes vágy megvan rá részemről, de nagy túlzás lenne, ha kínzónak hívnám :D. Majd ha megtalálom azt, akivel természetesen jön minden, azzal megtörténik. De azt mondani, hogy megőrülök szex nélkül kicsit nevetséges.
2012. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!