Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Mikor éreztétek, hogy...

Lányok! Mikor éreztétek, hogy itt az idő, hogy lefeküdjetek a párotokkal? Hogy jöttetek erre a döntésre? Mi adta meg a végső lökést?

Figyelt kérdés

Köszönöm a válaszokat

L


2012. aug. 30. 23:43
 1/3 anonim válasza:
Amíg nem kívántam annyira és nem bíztam meg benne már annyira, hogy nem bírtam ki. És emellett nálam volt egy bizonyos időtartam amit nem szerettem volna átlépni és ehhez tartottam is magam attól függetlenül, hogy már kívántam.
2012. aug. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amikor először ott aludtam, azt hiszem 2 hónap után. előbb is lefeküdtem volna vele igazából, ha lett volna alkalom :D
2012. aug. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hogy már akkora volt a vonzalom mindkettőnknek, és már anniyra kívántuk egymást, hogy ezzel bonatkozhat ki egy kapcsolat. Hogy már mindent csináltunk egymással, csak még azt nem, és ez következik a lépcsőfokon.

L

2012. szept. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!