Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szexmániás nők mennyire...

A szexmániás nők mennyire vágynak a szexre? Csak a szexre vagy az orálra is rá vannak kapva? Hogy elégítik ki a vágyaikat? Ismeretlennel is lefeküdnének csak, hogy kielégítsétek magatokat? Kort is írjatok lécci

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ,mi számít nálad szexmániásnak. Rám is azt mondják,az vagyok,mert igényelném a napi 4et, de ha több lenne,sem bánnám. Szeretem az orált is nagyon,adni is,kapni is. De idegennel csak azért nem feküdnék le,akkor marad a maszti..nem olyan,de a semminél jobb. Aki igazán nimfomán,az bármikor,bárkivel lefekszik és soha nem elégül ki,de az már betegség.

23/L

2012. szept. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem, ismeretlennel nem, mert nem akarok nemi betegségeket kapni.. :DD a barátom tökéletesen kielégit:) 22, l
2012. szept. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyon: napi 3-4 alkalommal.

Az orál is, de az nálam általában csak elő/utójáték.

Ismeretlennel nem feküdnék le, az nem elégít ki, nem tudom elengedni magam.


24/N

2012. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A szexmániás,az betegség,és nem akarják,hanem függőség nekik,mint másnak a drog,vagy alkohol.Nagyjából úgy vannak vele,hogy ha le pattantak valakiről,már megint kell nekik.
2012. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyéébként kérdező azt közlöm, jó tudni hogy nem minden szexmániás lány szép. Sőt hagyjuk már láttam már olyan videókat neten, csaj mutogatta magát nyilvánosan hát olyan béna volt hogy úristen.


Esküszöm még inkább a csúnyák csinálják ezt jobban, mert a normálisaknak szépeknek van annyi önbecsülése hogy ne.

2012. szept. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Feleségem egy munkatársa volt így. Ha nem jött neki össze egy hétig, akkor már egyáltalán nem bírt magával. Akkor bárki jöhetett, csak szex legyen. Igaz nem volt túl szép sem, túl fiatal sem, ezért gyakran voltak hiányai.
2012. szept. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én inkább az orálra vagyok "rákapva". Ismeretlenekkel nem, max ismerkedés, szimpátia után. 21
2012. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

akár kivel és akár hogyan még a legexsztrémeb pozíciót is 4-5 alkalommal

18/L

2012. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
bizonyos kereteken belül akárkivel akárhogy naponta 3-4x
2013. júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
háhá, miért van az, hogy az utolsó 3 választ valahogy kétkedve olvastam... :D
2013. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!