Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A 20-on túli szüzeket miért...

A 20-on túli szüzeket miért bélyegzik leprásnak?

Figyelt kérdés

Ennyi erővel az új autóra is lehet mondani, hogy sz*r mert még nem volt beindítva.


Mi?


2012. szept. 3. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem leprásak. de nem értem h vkinek h nem jön össze..
2012. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki bélyegezte őket annak? Én a mai napig nem találtam, pedig kerestem. :)
2012. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Fú, én annyi 20-on túli szüzet ismerek, valaki csak titokban az, valakiről tudja mindenki, de ezek mind szép, jó fej, okos ifjak, nem mondja rájuk senki, hogy leprásak. Hol divat leszólni a szüzeket? A Morrison's-ban?

Egyszer azt olvastam itt, hogy azért van sok szűz, mert már nem az van, hogy 20 évesen házasodik az ember, és kötelező a szex, mint régen.

2012. szept. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez csak néhány szánalomra méltó embernek a véleménye ezen az oldalon.
2012. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez az új autós hasonlat elég vicces :)

Kevès fiatal húszast ismerek, de a mi köreinkben nem ciki az ilyen

2012. szept. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem az a baj vele, hogy szűz, hanem hogy ronda.
2012. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt ti beszélitek be magatoknak, és jöttök ide sajnálatért, meg önigazolásért...

Közben meg akinek van szexuális élete, az a mocsok szemét, nem baj, hogy amúgy le se sz@rja a ti szüzességeteket...

2012. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hol vagytok Ti bölcs guruk, kik nem értik, hogy az aggszüzeknek miért nem jön össze?


De tényleg. Mit nem lehet azon érteni, hogy nem jön össze? Állítólag mi vagyunk az önértékelési zavaros kis lúzerek, de közben ti sem tudtok előállni semmilyen ésszerűbb elmélettel, hogy nekünk miért nem jön össze.


Mintha két különböző dimenzióban élnénk, még mikor pár méterre is vagyunk egymástól. Míg másoknak ezek a partik arról szólnak, hogy egy éjszaka több csajt megfektetnek, addig nekünk arról, hogy x pénzt megint elvertünk a semmiért, esetleg azon kattogunk napokig, hogy egy csak megérintett egy másik pedig ránk mosolygott.


De biztos nem a külsőnkkel van a baj. Á, még véletlenül sem! Mikor mellettünk 2 méterre szedi fel a csajt "Szia cica, van gazdád?" szövegekkel a páva a csajt. Pedig nem remegek, nem nyáladzok és szódásüveg szemüveget sem hordok. Mégsincs meg bennem az a plusz, amitől egy csaj potenciális szexpartnerként tekintene rám. És ezzel sokan vagyunk szerintem így.

2012. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi az hogy aggszűz?? azért mert valaki nem teszi szét a lábát 13-16 évesen és 19-20-21-22 évesen még szűz azért már lúzer meg aggszűz?

Ez a társadalom egyre betegebb főleg a tinik süllyednek egyre mélyebbre, a legtöbbnek sem esze,sem tartása,sem önbecsülése,és semmi fogalma szeretkezésről

aki szerint gáz ha valaki 18-22 évesen is szűz az nagyon gyerekes és nem tudja mik az értékek az életben,saját magát nyugtatgatja azért,mert korán kezdte a szexuális életet,és amiért a szülei nem nevelték rendesen és nem figyeltek rá eléggé

(22 vagyok több,mint 3 éve nem vagyok szűz,komoly kapcsolatban élek a vőlegényemmel,nem vagyok sem ronda sem komplexusos)

2012. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Te ilyen vagy. Számomra a legvisszataszítóbb az az embertípus, aki még ha szűzen is ment férjhez, de utána évek múlva megcsalja a szerető párját, mert szeretné kipróbálni más férfival. Utána meg még annyi gerinc sincs benne, hogy bevallja és szakítsanak/elváljanak.


Kurѵából lesz a legjobb feleség.


Most erre mondhatod, hogy te más vagy (erre térjünk majd vissza 10-20 év múlva), de


Ráadásul a férfi van kiszolgáltatott helyzetben, mert egy nő 90 évesen is szét tudja tenni a lábát és mindig lesz olyan férfi, aki pénzért mеgЬassza. A női prostiknak meg olyan sok a kuncsaftjuk, hogy ők válogathatnak. És olyankor megtehetnek olyan pofátlanságokat, hogy ruhában szexelnek fancsali arccal és azt mondják nem volt meg a hangulat.


Az egyetlen megbocsátható bűn, ha valaki azért nem vesztette el a szüzességét, mert a karrierjét építette és ebben sikereket ért el. Mert akkor még 30-on túl is megkaphatja a fiatal husit, máskülönben akkor még nagyobb lúzer lesz, mert csak olyan (hasonló korú) nőknek lesz potenciális partner, akik férjként tekintenének rá, de náluk kiesett, mivel ő nem akar megállapodni, gyerekeket meg végképp.


Persze néha be-be csúszik 1-1 kiéhezett, gyerekét egyedül nevelő kismama, de ők tapadnak rá, mint a légypapírra. Elvégre ez is egy életpálya. Csináltasd fel magad egy alfahímmel és neveld fel a zabigyereket közösen egy balek bétával.


Nem akarlak megbántani, mivel nem ismerlek nem tudom te hogy vélekedsz, de engem és baráti körömet legtöbbször ilyen rohadt riherongy nőkkel hozza össze a sors. Ha te tényleg egy hűséges lány vagy és még csúnya sem vagy (nincsenek nagy elvárásaim, csak azért minimálisan adjon magára egy nő, ne legyen 100 kiló, ilyesmi), akkor irigylem a párodat. Fiatalabb koromban én is így gondolkodtam, aztán kinőttem az illúziókból. Itt vagyok aggszüzen (férfiként, ami nem erény úgy, mint egy lány esetében), ami minden egyes nappal jobban feszélyez, hogy ha megismerek egy lányt vajon mit szól hozzá. Persze hazudhatnék, de ha tudnék, akkor már rég elvesztettem volna és nem azon kattognék, hogy hivatásossal kéne tapasztalatot szereznem.

2012. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!