Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy fiú barátomnak felvetettem...

Egy fiú barátomnak felvetettem beszélgetésünk során (interneten), hogy még szűz vagyok. El is hívtam randira, ő belement. De attól félek ő kapcsolatot szeretne tőlem. Hogyan értessem meg vele, hogy csak el akarom vele veszíteni?

Figyelt kérdés

Esetleg járt már hasonló cipőben más nőtársam is?


A fiú idősebb, mint én (ő 26). Megbízható, kedves, humoros, és vonzó. Csak attól félek, neki többet is szeretne.

Vele szeretném elveszíteni.

Hogy mondjam meg neki, hogy megtegye értem?


20/L


2012. szept. 3. 17:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
50%
Itt a pics@m nem disznó láb
2012. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
mekkora egy tetű vagy, remélem ezentúl minden férfi csak egy jót szexelni akar veled, meg amúgy sem tudnál többet adni nekik...
2012. szept. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Ha tényleg csak elveszteni akarod, akkor így. A lényeg, hogy minél hamarabb tedd meg! És ha tényleg olyan jó, akkor miért nem adsz egy esélyt egy normális kapcsolatnak?
2012. szept. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

e öm, amennyire én tapasztaltam nem szeretik a lányok a köntörfalazást. És szerintem fiúk se feltétlen, és igazából szerintem itt is felesleges, már csak azért is mert most inkább mondjuk eltitkolod, hogy összejöhettek, és aztán "ja tényleg, most jut eszembe, én nem akarok tőled semmit, csak elakartam veszíteni".


Kicsit se aszság, inkább most mond meg aztán eltudja dönteni, ez így fair. Ha nem mondod, akkor meg megbánthatod később, vagy összejöhettek,

2012. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy benne lenne-e egy barátság extrákkal dologban.
2012. szept. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
szólj nekem majd én megcsinállak
2012. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

17:58 megértam a felháborodásodat, de én nem úgy értettem, hogy át akarom verni, hanem előtte MINDENKÉPPEN szólni akarok neki, hogy mire vágyom. Épp csak azt nem tudom hogyan... mert szerintem megalázó lett volna neki, ha interneten közlöm neki ezt. Épp azt szeretném tudni, hogy HOGYAN MONDJAM EL NEKI, HOGY FAIR LEGYEK VELE????


18:18 Te mennyire egy gusztustalan tapló vagy.... Látom nem tudsz a nőkkel bánni.... Olyan vagy mint a legtöbb, akik odajönnek és bevágnak egy ilyen szánalmas, béna szöveget...


Egyáltalán volt már olyan, akinél ez a szöveg bejött?

"szólj nekem majd én megcsinállak" -.- -.-

Szerintem még te is szűz lehetsz, de te nem azért, mert olyannak tartogatod magad, aki MÉLTÓ RÁ!

2012. szept. 3. 19:15
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem kapok több embertől segítséget?
2012. szept. 3. 22:19
 9/11 anonim ***** válasza:

De szerintem ez ennyi. A legjobb amikor úgy érzed, tele vagy energiával szóval pozitív a légkör meg minden, elhívod kettesben lesztek, és majd akkor elmondod neki. Akár csak így kimondod ahogy van, vagy kis felvezetés "figyi <3 szeretnék mondani valami személyeset, stb."


Az utolsó meg tényleg béna volt cc X:

2012. szept. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kamu...
2012. szept. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!