Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi számít első együttlétnek?

Mi számít első együttlétnek?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom azt mondta, hogy az első együttlét után jelentkezzem nála, hogy rákszűrést tudjon csinálni, meg megbeszéljük a továbbiakat...

Mi számít tényleges együttlétnek? Ha meddig hatol be a barátom? Az annak számít, hogy picit betolja? Félek egy kicsit a vizsgálattól, mert elég szűk típus vagyok... ezért csak lassan szeretnénk a barátommal csinálni, finomam, lassan... mikor kellene elmennem a nődokihoz? Azután mennem kellene, hogy a barátom mondjuk betolta csak a makkig? vagy hogy?



2012. szept. 5. 19:26
 1/7 anonim válasza:
ha már rendesen elmondhatod h élvezettel vagytok együtt és normálisan szexeltek
2012. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Így van! Szóval ha már rendesen éltek szexuális életet...
2012. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem az, ha átszakad a szűzhártyád, amíg meg van, addig a nődoki nem igazán nyúlhat hozzád.
2012. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jajistenem. Ne hallgass rájuk, jó? :D a nődoki simán megvizsgál szűz lányokat is ha teszem azt gombásak. Én is szűzen mentem először. És nem is biztos, hogy a szextől átszakad. Szóval. Mivel a HPV kockázata amire gyakorlatilag szűrnek megnő ha együtt vagy valakivel (ergo az is elég ha csak félig/harmadáig van bent), ezért az számít a doki szempontjából első együttlétnek.
2012. szept. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
persze, hogy vizsgálnak szűz lányokat. én is az vagyok még. a különbség, hogy manuálisan nem nagyon vizsgálgat...vagyis nekem csak egy ujjal vizsgálta meg a hüvelyemet, de csak hasi ultrahang volt, semmi más.
2012. szept. 5. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne rohanj, ráérsz bőven, nem valószínű, hogy olyan borzasztó sürgős az a rákszűrés. Majd, ha már belejöttetek a dologba bőven ráérsz jelentkezni.
2012. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amikor együtt vagytok
2012. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!