Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok! Most komolyan, nincs...

Srácok! Most komolyan, nincs itt köztetek 1-2 "csajozógép" aki segíteni tudna? 22évesen még nem voltam lánnyal, még nem is csókolóztam. Ez szörnyű, sokszor elgondolkodom, h így élnem is kár.

Figyelt kérdés
Akármilyen tanács, trükk jól jönne, vagy módszer ami nálad már többször bevált, bármi jó lenne. U. I. :Természetesen, se gazdag, se jóképű, se izmos nem vagyok.
2012. szept. 5. 21:17
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Magabiztosság. Első pár alkalommal eljátszod, aztán annyira belejössz, hogy átesel a ló túlsó oldalára. :D
2012. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:

és mi van ha nem vagy a felsoroltak közül 1 sem?

béna vagy ennyi.próbálkozni kell,és nem siránkozni

2012. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim válasza:
85%
Kezdjük ott hogy, amiket felsoroltál le kell szarni, magaddal foglalkozz, higyj magadban, és tudatosítsd, hogy jóképű vagy, és a nőktől ne félj, ne úgy nézz rájuk mintha olyan nagy számok lennének, szarni kell rájuk, kicsit bunkózni.( azt szeretik) adj magadra, vegyél parfümöt, fodrász, stb.:) Legyél magabiztos, és ne hódolj be a nőknek..:) Ja, és próbálkozz, küzdj, de csak a határokon belül...:) (ne hódolj be) ez a lényeg:) érezd magad kicsit magsabb rendűnek:) Nekem ezek a dolgok bejönnek...:)
2012. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
25%
Ha se gazdag, se jóképű, se izmos nem vagy, akkor sajnos eláshatod magad. A lányok már csak ilyen felszínesek :(
2012. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe neten kezdeném, 1 arcképet azért tegyél fel magadról. Én se vagyok csajozógép, de valahogy a belsőm megfogta a csajokat. Persze énis csúnyának tartottam magam, izmosnak se vagy olyan hűde izmos de nem az a tunyacsáp fajta, gazdag sem de ez sztem nem is nagyon számít. Nem tudom hogy, hogy kéne neked de én pl elég jó emberismerő vagyok még így neten keresztül is bele látok a csajokba hát még élőbe. nem nagyon tudnak meglepni, szinte hallom a gondolataikat. Egyszerűen csak add magad, ne akarj változni és hidd el 1x csak jön az a lány majd aki elfogad úgy ahogy vagy . Sztem kezd chat.hu-n ha élőbe kicsit félősebb vagy. Mellesleg az hogy nem csókolóztál meg szűz vagy bőven nem számít semmit, jó persze számít de ha a lány elfogad úgy ahogy vagy (szeret) akkor neki nem fog számítani és persze fejlődsz is.. A csajokkal a bánásmód meg megint más, de az szerintem zsigerből jön hogy mikor kell úgymond 'leszarni' őket és mikor kell ott lenni , ha érted mire gondolok. Meg persze ne is tűnj papucsnak, legyen véleményed , a csajok többsége szereti a magabiztos férfiakat, a kisebbség meg szeret irányítani. Azt is szeretik ha biztonságba érzik magukat melletted. A lényeg hogy kísérletezgess a bánásmóddal, beszélgess lányokkal, akár neten keresztül és ha érzed hogy egy kicsit is érdekled vagy hasonló akkor már félig nyert ügyed van.

22F

2012. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:

Ma már megszámolni sem tudom hányan sírtak ezen az oldalon. Nem veszitek észre, hogy csak magatoknak köszönhetitek.

Kinek kell egy sírós labilis pasi? Nekem biztos nem. Olvass vissza pár oldalt és sok-sok tanácsot találsz.

2012. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket,de mondjuk màr ezerszer hallottam,h legyek magabiztos,de pont ez az,hogy,hogy?

Ha még egy lány kezét se fogtam méh meg...sőt,nem is emlékszem olyanra,h lett vna bármilyen testi kontaktus egyel is,talán a buszon véletlen "dörgölőzéseket" leszámítva...

Szóval ez az,h induljak el?Hiába mondogatom magamnak,h "nem vagy te olyan rossz","neked is sikerülhet",ez eddig nem nagyon adott erőt...

Ja,rokonokon kívül méh nem is sok lánnyal beszéltem,szóval még eleve a kommunikációval is gond van...:(

2012. szept. 5. 21:43
 8/42 A kérdező kommentje:
Pénzem meg nem sok van,úgyhogy nem futja 20ezres parfümre...olcsót meg hiába vennék....
2012. szept. 5. 21:45
 9/42 A kérdező kommentje:

21:37


Igazán "szörnyű" lehet ezeket olvasni....képzeld milyen átélni....

2012. szept. 5. 21:53
 10/42 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem, főleg ha budapesti vagy, vesd magad bele az éjszakába, vannak olyan helyek, ahol összejöhet bármi. Gondolom nem leszel válogatós. Próbálkozz, menj oda lányokhoz, kezdeményezz, először lehet, hogy nem is kell megszólalni sem egy buliban, ha ez a parád. Hajrá, előbb-utóbb összejöhet bármi. Ha van kérdésed, privátba is válaszolok. Üdv!
2012. szept. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!