Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ciki, hogy minimum 18...

Miért ciki, hogy minimum 18 évesen akarom elveszteni a szüzességem? Az osztálytársaim erről beszélgettek és megkérdeztek engem is és ezt mondtam és mondták, hogy az elég ciki ha olyan öregen akarom elveszteni. Szerintetek mért ciki? 14/L

Figyelt kérdés

2012. szept. 8. 12:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
21%
Az a ciki, hogy ezt te így eldöntötted hogy minimum 18. És ha 16 évesen nagyon szerelmes leszel, mondjuk 1 év kapcsolat után miért lenne baj ha elveszted? Nem a fél szemedet adod oda... Nem kell túlparázni ezt.
2012. szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

szerintem nem ciki. viszont ha ennyire érdekel mások véleménye, akkor úgyis el fogod előbb, hogy ne piszkáljanak mások... ami mondjuk szánalmas.


de egyébként sem lehet így kijelenteni, hogy te majd ekkor és ekkor szeretnéd, mert bármi történhet... jön a nagy szerelem, és akkor nem valószínű, hogy az fog érdekelni, hogy hű, még csak 16 vagy.

2012. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Egyátalán nem ciki. attól hogy az oszi társaid ribik neked még nem kell annak lenni. Ők már tuti a fél városon túl voltak 14 évesen ha szerintük ez annyira gáz. Ne törödj velük. 18 leszek nemsokára, és képzeld még én is szűz vagyok. van pasim de nem akarunk elsietni semmit. Miért lenne ez baj. Engem nem érdekel senki más véleménye, téged se érdekeljen.

17/L

2012. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.

Nincs megszabva,hogy ki mikor akarja elveszteni...

Csak a hülye társadalomba ivódott be,hogy ciki a szüzesség -.-

2012. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ciki..14/L-vok és én is kb a 17-18 éves határt szeretném betartani ;)
2012. szept. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:) Legalább itt vannak normális emberek
2012. szept. 8. 12:43
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

Ilyen a mai társadalom


Ha nem veszíted el a szüzességed már 12 évesen akkor kigúnyolnak,kiközösítenek,más szavakkal élve felakaszthatod magad


Ez van

2012. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
62%

Így van. az jobban ciki, hogy használt cipő vagy és nem egy értékes ember.


Sokkal nagyobb erő van abban aki megtudja tartoztatni magát.

Keress olyan társaságot akik nem szeretnének használt zokniként élni, és aztán meg eldobott holmi lenni, ami már senkinek nem kell-

2012. szept. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mentifantezsvér válasza:
89%
engem is folyton nyagattak h de ciki h szűz vagyok....végül 18 évesen vesztettem és utólog nagyon örülök hogy vártam vele addig...=)
2012. szept. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azert nemelyik embernek mar elegge durvan kifordult felfogasa van. En 16 evesen vesztettem el, fel ev egyuttlet utan. Utana meg egyutt voltunk majdnem 3 evig. Akkor en most mar hasznalt zokni vagyok, aki nem kell senkinek, csak mert lefekudtem egy emberrel 18 eves korom elott? :D hagyjuk maaaar.
2012. szept. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!