Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges, hogy nem akkor,...

Lehetséges, hogy nem akkor, hanem most vesztettem el?

Figyelt kérdés

Előre kijelentem, hogy nem 12 éves vagyok, tanultam biológiát és 3 évig jártam a párommal, ribanc sem vagyok tehát bunkók kíméljenek!

Na az a helyzet, hogy 2 évig nem szexeltünk, csak pettingeltünk, és mikor végül berakta a farkát, nem fájt és nem vérzett. Azt hittük azért, mert biztos már korábban kiszakadt egy petting alkalmával.

Most szakítottunk, és megpróbálkoztam a masztival (amúgy nem szoktam, de most kellett). A fésű nyelét dugtam fel, ami rövidebb, mint az exem farka... Jól elélveztem, aztán kivettem, és véres volt! Ez hogy lehetséges? Pedig az exem farka tényleg hosszabb és vastagabb is volt.

Biztos, hogy nem most kéne megjönnie, mivel tabit szedtem, és tudom, hogy nem most van itt az ideje.

Valamit megsértettem odabent? Most kicsit meg vagyok ijedve... Tudtok választ adni, vagy inkább menjek el a (bunkó tapló kárörvendő) nőgyógyászomhoz (aki úgyis csak ki fog nevetni)?



2012. szept. 13. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha nem voltál kellően benedvesedve lehetséges h felsértetted magad oda lent..
2012. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Na de fontos szervet nem érhetett, ugye? Ez természetellenes lenne, akkor a farok ugyanúgy meg kellett volna sértse...

Ja amúgy meg egyáltalán nem fájt, sőt tökjól elélveztem (masztitól még soha nem élveztem el, nem is értem, most hogy sikerült), pedig ha most szakadt volna át, annak fájnia kellett volna...

2012. szept. 13. 19:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Előfordulhat,hogy a manduládat karcoltad meg.
2012. szept. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne légy rest egy tükör fölé guggolni és megnézni (ha tudod?) hol vérzel? Esetleg ujjal kitapogatni, hol van esetleg egy kis seb? (Tudod, hogy a szüzhártya hol helyezkedik el?) Ennek alapján talán rájössz, hogy hol sérültél?
2012. szept. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
semmi sincs.. max lent felsértetted magad belül.. most pihentesd a dolgot míg nem jön rendbe.. és addig semmit se dugj fel míg nem vagy teljesen benedvesedve.. vagy esetleg a fésű nyelén volt valami ami esetleg megvághatott belül.. használj legközelebb mást
2012. szept. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem a számba nyomtam, te állat... van humorérzékem, de ez nagyon olcsó poén volt...

Nem látok semmit a tükörben, úgyhogy tutira valami belső vérzés lehet, mert kívül minden oké.

2012. szept. 13. 19:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem túl éles, érdes, vagy hegyes a fésűd nyele, akkor túl nagy sérülést nem okozhattál vele, max. kihorzsoltad egy kicsit (talán mert nem voltál eléggé nedves). Vszeg pár nap és rendbe jön, csak addig ne maceráld!
2012. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy a vége sértette fel, mert nem lekerekített végű, hanem olyan, mintha kettévágták volna, és így egy ovális alakú lapos korong a vége. És a fejétől a vége felé szélesedik ki, tehát a lukamnál vékonyabb volt, mint belül. Ez végülis lehet értelmes magyarázat rá, nem? Az éle kidörzsölte...
2012. szept. 13. 20:51
 9/11 anonim válasza:
Olyan is van, hogy a szűzhártyád elvesztésekor nincs is vérzés... vagy nem jól tudom? tudom, hogy nem ez volt a kérdés. :)
2012. szept. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ismertem valakit aki ceruzával csinálta :D ha kevésnek érzed nyugodtan lehet többel is :D
2012. szept. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!