Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok ti mit gondoltok...

Srácok ti mit gondoltok erről, titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és szűz.A barátom többször is kezdeményezte az első együttlétet.Igazából én is nagyon kívánom már őt,de egyszerűen gusztustalannak találom a melleimet:S majdnem 90A-s vagyok,nagy a bimbóudvarom,és nagyon félek,hogy a barátomnak nem fog tetszeni.Szerintetek?:S
2012. szept. 24. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem is látta? akkor hogy pettingeltek?
2012. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
55%
hát ha privátban küldeszrola képet akkor tudnék erre csak válaszolni
2012. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ezt a félelmedet neked kell leküzdened magadban. Ha a barátod szeret, ( meg már úgy értelmeztem több próbálkozása is volt tehát kitartó:D) akkor ez fogja a legkevésbé érdekelni. Inkább boldog lesz az együttlét miatt, nem gondolod?
2012. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Képet privátban, és mindjárt kiderül, hogy nem is olyan rosszak.
2012. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de azért írok véleményt. Előbb utóbb úgyis szexelned "kell" valakivel, ennek pedig elkerülhetetlen velejárója, hogy a srác meglássa a melled. Amúgy meg ha a srác jár veled, akkor ruhán keresztül biztosan tetszik neki a melled, szexelni is akar, tehát rád van gerjedve. Mindenkinek van, ami nem tetszik magán. Nekem pl nagyok a szeméremajkaim és még soha senki nem tette szóvá. Hidd el, hogy tetszeni fogsz a srácnak. Amúgy meg elég kevés lány van, akinek tökéletes a melle, a férfiaknak meg mégis tetszik. Szóval szerintem ezen igazán ne aggódj. 21/L
2012. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

perverzek,nem kaptok képet:D

köszönöm szépen a válaszokat,mentek a zöld pacsik!:) azthiszem kicsit felbátorodtam :)

2012. szept. 24. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Csináljátok sötétbe és akkor nincs mit látni.
2012. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!