Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire gyakori ha 2 szűz...

Mennyire gyakori ha 2 szűz ember összeköltözik?

Figyelt kérdés
Barátnőm pstre ment a suli miatt,koleszos nem akar lenni így marad az albérlet,én psten kaptam melót és úgy döntöttünk akkor megoldjuk úgy hogy összeköltözünk,ismerőstől kaptunk lakást így fizetni se kell a lakbért,jól megvagyunk viszont úgy léptük ezt meg hogy még szüzek vagyunk,így nagyobb esély van rá hogy hamarabb megtörténik?Más is van aki így költözött össze barátnőjével vagy fiújával?
2012. okt. 1. 16:26
 1/9 anonim válasza:
csak legyetek mar tul rajta vegre.. :)
2012. okt. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Végre?:)Még nem vagyunk sok ideje együtt de így előbb megtörténik majd szerintem.
2012. okt. 1. 17:00
 3/9 anonim ***** válasza:
itt nem a szüzességgel van az igazi gond:/ mennyi idősek vagytok?
2012. okt. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor mivel?

Én 21 ő 18

2012. okt. 1. 22:15
 5/9 anonim válasza:

Tok lenyegtelen h szuzek vagytok.

Fiatalok vagytok es nem regota vagytok egyutt, kicsit nagy ugras lesz ezek utan az osszekoltozes. Nyilvan most ugy gondoljatok h tietek a vilag es a szerelem mindenrekepes, de horror mennyisegu buktato fog elokerulni, amire ra fog menni a kapcsolatotok.


Sokkal jobb es egeszsegesebb lenne, ha te kivennel egy szobat vhol, o pedig koleszba menne es ugyanugy tartanatok az egeszseges ritmust, mintha a koltozes nem jott volna szoba.

Aztan mondjuk fel ev, egy ev mulva lehet magabiztosan osszekoltozni.

2012. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kössz a tippet de külön lakásra nincs semmi keretem és neki is egyszerűbb a külön lakás főleg hogy ingyen van.
2012. okt. 1. 22:37
 7/9 anonim válasza:

Ha lesz melod, akkor egy szobara is lesz penzed.

Az h o meg nem akarkoleszos lenni.. hat basszus, en sem akarok sokmindent, de vannak az embernek hatarai.


Nem szeretnek en lenni itt az, aki negativkodik, de hidd el nekem, hogy hosszutavon ra fogtok menni arra, ha most ossekoltoztok.


F30

2012. okt. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kössz de már megléptük ezt csak annyi volt a kérdés hogy mennyire gyakori hogy 2 szűz ember bútorozik össze másra nem voltam kíváncsi bocs:)
2012. okt. 1. 22:47
 9/9 anonim válasza:
oke, akkor gudlakk :)
2012. okt. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!