Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúknak is annyit jelent a...

Fiúknak is annyit jelent a szüzesség elvesztése, mint a lányoknak?

Figyelt kérdés
A fiúk is szerelembe esnek azután?:)
2012. okt. 1. 23:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Már miért esne bárki is? Attól, hogy valakivel szexelsz, még nem jelenti azt, hogy szerelmes leszel belé.
2012. okt. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül..

Én nekem fontos volt hogy olyannal veszítsem el aki fontos nekem, de nem estem szerelembe iránta.

19 voltam.

2012. okt. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
fontos nekik, mert azután menőbbek lesznek...
2012. okt. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Nektek erény, nekünk teher.
2012. okt. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fontos, ritka az olyan, aki nagy ugyet csinal belole.
2012. okt. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
van olyan is
2012. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

hát szomorú

Ugyan olyan fontosnak kellene lennie, de hát az emberek nem szeretik az erkölcsösséget.

2012. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
mint ahogy az egyik kommentelő írja nekik teher, amitől minél előbb meg akarnának szabadulni... már aki, de tisztelet a kivételnek ;)
2012. okt. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Teher, de nem magunk miatt, hanem mert skinek nincs tapasztalata a csajok javarésze sz@rba sem veszi.
2012. okt. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint igen:)

Sok barátnőm volt, akikkel lefeküdhettem volna, de vártam az igazit és azt hiszem megtaláltam másfél éve azt a lányt akivel érzem, hogy komolyabb minden mint a többivel.

Aztán most nyáron lefeküdtünk:D Azelőtt sose érdekelt, ha azzal baszogattak, hogy szűz vagyok:D Szóval nem menőzés miatt történt ez.. de ha úgy vesszük elég sokan cseszegettek ez miatt és most picit jobb érzés, hogy akkor baszogattak most meg barátnőmmel akkor fekszek le amikor kedvünk van hozzá(általába naponta>.<) és jobb pozicíóba kerültem mint ők.. haha:DDD ennyit a nagy menőkről:D


Egyébként 18 éves fiú vagyok.

2012. okt. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!