Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy csaj csak akkor lessz...

Egy csaj csak akkor lessz terhes ha beleélveznek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Neeeeeeem!!
2012. okt. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Terhes vagy.
2012. okt. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Azért ez nem egészen így van.Akkor mér rögtön nem terhes.A petesejtnek meg kell termékenyülni.

De ha kicsit böngésztél volna a neten akkor nem kellet volna kiírni a kérdést.

2012. okt. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Terhes vagy!
2012. okt. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Az is elég, ha a nemi szervek környékére jutott sperma, befolyhat és "hello baby"!!
2012. okt. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem, az előválasdéktől is lehet terhes. Ergo akkor lesz terhes, ha belerakod a farkad.
2012. okt. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát a befolyásnak már nagyon minimális esélye van, mert a méh előtti kis gödröcskéig el kell jutnia.
2012. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Az en tapasztalataim szerint csak akkor termekenyul meg a felesegem ha beleelvezek. Es ez 24 ev szeretkezes utan. Aztan mindenki maga tudja... Ovszer nelkul szeretkeztem egessz eletemben es soha nem ejtettem lanyt teherbe anelkul hogy beleelveztem volna.
2012. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyetlen ember az nem statisztika. A lottónak is nagyon kicsi az esélye, mégis olyan sokan és olyan sokszor csinálják, hogy előbb-utóbb valaki mégis nyer. Lehet, hogy pl megszakításos szex során nagyon kicsi eséllyel lehet teherbe esni, viszont ha elég sokan és elég sokszor csinálják, akkor mindig lesz 1-2 "szerencsés", akinek mégis becsusszan a baba.

És ahogy a lottót is megnyerheti valaki, akinek az volt az első szelvénye, ugyanakkor lehet, hogy van aki egy életen át játszik és sosincs ötöse, így a megszakításosan védekezők is lehet, hogy elsőre bekapják a babát, és lehet, hogy sosem. Ezt hívják vak véletlennek. (Amit egyéb dolgok azért még befolyásolhatnak.)

2012. okt. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem. Nem csak akkor. Ha nem akarsz egy lányt teherbeejteni (vagy összeszedni egy remek nemi betegséget) minden behatolás előtt húzz fel gumit!


A teherbeeséshez 1 spermium kell. Én nem játszanék orosz rulettet sem a saját , sem egy másik ember életével!

2012. okt. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!