Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajom 20 eves es szuz ....

Csajom 20 eves es szuz . Hetvegenkent talizunk es az elso este ha ujjazom nem faj neki nem is erzekeny . De mar a masik nap szinte nem is enged a punci kozelebe. Annyira erzekeny. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vad szepen egy ujjal csinalom ....csak az elso esten szoktam neha ket ujjal is csinalni mikor mar eleg tag volt a punci....

Kerem irjatok mit tegyek???


2009. aug. 4. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább próbálkozz a csiklójával. Annak jobban fog örülni.
2009. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy nincs mindig kedve? Nekem is van, hogy visszautasítom a barátomat, mert nincs hangulatom a dologhoz.
2009. aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ja nem kell rögtön nekiesni, kezdd a csiklóval!

Ha az jó, később mehetsz tovább. Mármint ha neki jó.

2009. aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele. Első este mindig elég nedves tudtam lenni, de ha már a köv este is erre került a sor mindig elhúztam a kezét mert égetően érzékeny volt. Ez nekem kb egy jó félévig így volt. Utána szépen lassan hozzászokott a szervezetem.

A dokim azt mondta, hogy ez az újdonság hatása miatt lehetett.

2009. aug. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne minden nap, pláne ha még szűz
2011. dec. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!