Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha 1 hónappal a 16. szülinapom...

Ha 1 hónappal a 16. szülinapom előtt vesztem el a szüzességem, mondhatom majd később, hogy 16 évesen vesztettem el, nem pedig 15?

Figyelt kérdés
hülye kérdés tudom, de én kiváncsi lennék rá, és normális válaszokat szeretnék!! :D
2012. okt. 4. 21:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"értem! köszönöm a válaszokat, szerintem 1 hónap külömbség az semmi!!"


Nos... én nem így gondolom.

Nem mindegy--> hogy 17 éves és 11 hónapos vagy: tegyük fel, hogy egy boltban szeszes italt vásárolsz. (Jobb esetben) nem fognak kiszolgálni.

vagy pedig : 18 évesen szintén szeszes italt vásárolsz egy boltban -kiszolgálnak.


Szerintem elég érthető voltam.

Mondhatod nyugodtan, hogy 16 évesen vesztetted el. De ez nem az igazság. Akkor csak egy hazug leszel. Ennyi. Nem értem, miért kell kerekírgetni. Ha nemtetszik, hogy 15 évesen vesztetted el, akkor ezt nem így kellene úgymond "kijavítani" . Akkor kellett volna gondolkodni, mikor belementél.

2012. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!