Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A pasik tényleg szeretik...

A pasik tényleg szeretik kihasználni a szűz lányokat?

Figyelt kérdés
Most lehet általánosítottam, de a kérdésem komoly. Azt hallom gyakran, hogy ha egy lány még szűz és a pasi meg olyan kedvébe van, felszedi, hogy aztán egy éjszakás kalandra csábítsa. Vagy, ha a csaj nem megy bele, akkor rá akarjátok venni, csak azért, hogy... Csak a skalp miatt. Ez tényleg így van? Valóban képesek vagytok ilyenekre? Vagy csak a rosszabbik?
2012. okt. 5. 00:45
 1/7 Mókusgyilkos ***** válasza:
59%

csak a rosszabbik.

szűz lány megfektetése okés/elnézhető ha:

- ismered és tudod h nem fogja megbánni.

- ha matt részeg vagy. [de tényleg kb hordozhatóra ittad magad és képletesen szólva megerőszakol a csaj :D]

- ha olyan hangulatba ajánlkozik fel amikor 1 döglött borzot sem utasítanál vissza :D

- ha türkizkék a haja :D

2012. okt. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ó, hát...köszönöm! :D
2012. okt. 5. 00:51
 3/7 anonim ***** válasza:

bizonyos értelmi szint alatt képesek vagyunk* :D



(*: a férfiak közül valószínűleg lehetnek akik képesek rá, ha nem érnek el egy adott értelmi szintet)

2012. okt. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Én nem a skalpra megyek, ha úgy ismerkedem valakivel. Alkalmira lehet találni, csak keresni kell.

A szűz lánnyal az a baj (már eddigi tapasztalataim alapján), hogy hiába teszel bármit, egyből arra gondol, hogy csak a szüzességét akarja elvenni valaki. Volt mát egy lány, akivel szoros lett a kapcsolatunk, de semmi más nem volt, mert én biztos csak azt akarom. Innentől semmit nem lehetett neki megmagyarázni, és ennyiben is maradtunk.

2012. okt. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szemét dolog és ilyet nem csinálnék.

Egy lányban tisztelem ha szűz.

17/F

2012. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 DrLolkAA válasza:
Adom 5# 17F
2012. okt. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit lehet egy szűz lányban kihasználni mikor minden csaj alig várja hogy du.jon?
2013. márc. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!