Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzeség elvesztéséről szeretn...

Szüzeség elvesztéséről szeretnék kérdezni?

Figyelt kérdés
szóval ha elveszed a csaj szüzeségét akkor vérzik igaz? de ha titokba akarod mármint mikor mindenki alszik és 2 en maradunk fent és nem akarom h minden tiszta vér legyen hogyan kezdjek hozzá? 1. nek hatoljak belé és ammikor vérzik itasam fel valami zsebivel? és utána folytasam?

#szex #szüzesség #első alkalom #szexuális vérzés
2012. okt. 5. 18:07
 1/6 anonim válasza:
91%
Először tanulj meg írni, utána ráérsz ilyenekkel foglalkozni..
2012. okt. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mókusgyilkos ***** válasza:

úristen... szerintem meneküljön tőled a csaj.

szerinted mégis milyen nagyságrendben fog vérezni h "minden tiszta vér" ?:D horrorfilmet forgatsz v dugsz mert nem m1.

am sem biztos h vérezni fog csaja válogatja.


elsőnek pedig nem ártana pettingelni h tudd h néz ki 1 nő meg ő is tudja mi van a lábad közt stb.

utána ha már szex akkor először nem árt felizgatni és utána esetleg jöhet a szüzesség elvétele..

2012. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy titokban...szerinted van, aki a nappaliban apa meg a meccs között a dohányzóasztalon?:D

Nem annyi vér lesz ott, mint amennyit elképzelsz... és nehogy papírzsepit használj...valami normális törlőkendőt, ha van.

2012. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ujjazás már 1 fél hónapja megvolt :P
2012. okt. 5. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:
az én barátnőmnek mikor elvettem a szüzességét akkor egy csepp vér sem volt! 4-5 éve lovagol, és valószínűleg már elszakadt neki a szűzhártyája, és egyetlen egy csepp vér sem jött ki! csak az elején még elég nehezen bírja, mivel hogy fáj neki elég rendesen, és hát elég óvatosnak kellett lenni!
2012. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Shai-Hulud ***** válasza:

"...minden tiszta vér legyen..."


Azt hittem, szeretkezésre készülsz, nem disznóvágásra.

De azért ha úgy 5 liter elfolyt, akkor szólj valakinek, mert az már az élettel összeegyeztethetetlen.


(Nyugi, ez csak pár csepp vérrel jár, nem kell vérfürdőre számítani. Sokan egyáltalán nem véreznek. Készíts oda egy TISZTA!!! törülközőt, ha esetleg szükség lesz rá, az elég lesz.)

2012. okt. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!