Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal készültünk az...

A barátommal készültünk az első együttlétre. Sajnos rosszul sült el. Ahogy elkezdte nagyon fájt, jött a könny a szememből, nektek is ennyire fájt?

Figyelt kérdés
egyébként nedves voltam szval ez sem lehetne probléma :(
2009. aug. 5. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon fájt, olyannyira, hogy csak másodszorra jött rendesen össze. De a párom megértő volt, és rendes volt velem, ezzel sokat segített.
2009. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem egészen normális,hogy ennyire fájt.

Nekem abszolút nem fájt,de eleget is "dolgoztunk" előtte érte.Hónapokig csak pettin volt.Ujjazás 1-2-3 ujjal,hogy kitáuljak,így aztán semmi kellemetlenséget nem éreztem,Nem szabad egyből belecsapni a lecsóba.

2009. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem is nagyon fájt az első. Előtte még egy szaros tampont sem tudtam felrakni magamnak, mert annyira szűk voltam, így hát az expáromnak még az ujjazást sem engedtem, mert anniyra fájt. Olyannyira szűk voltam, hogy az első négy alkalommal még vérezgettem is. De azóta (kb. 6 éve) ennek már szerencsére nyoma sincs.

2009. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi nekem is fájt, és csak kb 4. alkalommal jött össze ugy igazán a szex, és pedig volt előtte majd 1 év petting

Szerencsére a párom megértő volt, és ez a lényeg:)

2009. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon fájt, véreztem is utána.

Pár napig csak ujjazás volt 1, vagy 2 ujjal.

Aztán megprobáltuk, nagyon fájt, ugyhogy körülbelül ugy 3-4 cm-re sikerült beraknia, kivette, és másnap ujra megprobáltuk, akkor is eléggé fájt, de ki be rakta, és egyszercsak bement teljesen, és onnantól még egy kis ideig fájt, aztán már alig éreztem.

2009. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon fájt az első. És én is úgy voltam előtte mint az a valaki aki írta h azelőtt tampont sem sikerült felraknia. Megvolt az első, véreztem egy nagyon picit, pár napig ilyen barnás lett tőle a bugyim. Nekem kellett egy pár hónap amíg nem fájt az együttlét. Ne aggódj, türelmesnek kell lennie a párodnak és menni fog. Próbálkozzatok.
2009. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
SZIA4 NEKEM IS HASONLÓAN TÖRTÉNT MINT NEKED .NAGYON FÁJT KIJÖTT A KÖNNYEM ÉS SZINTÉN NAGYON SZŰK VOLTAM TAMPON HASZÁLATA SEM VOLT AZ UJJAZÁS IS FÁJT AKÁRMENNYIT CSINÁLTA AZ ELSŐ KB 2 PERCIG TARTOTT MERT CSAK A MAKK FEL MENT BE ÉPP ELÉG VOLT EZ IS .AZTÁNA MÁSODIK KICSIT BELJEBB ÍGY TELT EL KB 4-5 ALKALOM ÉS MIR BEMNT TELJESEN MÉG UTÁN IS TÁGULNI KELL A HÜVELYNEK SZAL KITARTÁS ÉS LASSN MINDENT ÉS IDŐVEL SIKERŰL ÉLVEZNI IS DE EHHEZ IDŐ KELL ÉS NE ADD FEL!
2009. aug. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sok lánynak van vaginizmusa, úgy, hogy nem is tud róla. A hüvelybemenet görcsösen összeszorul, a kisujj sem megy fel, a behatolás vagy annak kísárlete fáj, a lánynak olyan, mintha késsel próbálnának meg behatolni, a fiúnak meg, mintha falba ütközne.

Kellő türelemmel és tágítással idővel elmúlik.

Linkek:


[link]

[link]

2009. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a biztató szavakat!Kicsit megnyugtatott hogy nektek is ennyire fájt :( próbálkozni fogunk :)
2009. aug. 6. 19:55
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó elötti vagyok. figyel attól hogy fáj még szép lehet ha jó partnert választasz hozzá és nem is biztos hogy neked is ilyen lesz. uh ezek csak egy -egy emberke megélései de minden ember minden együtt lét más és más. ne izgúlj az a legrosszabb csak hagyd hogy történjenek a dolgok maguktól. és minden rendben lesz.sok sikert.!!
2009. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!