Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az nem lenne tök jó, ha a...

Az nem lenne tök jó, ha a szüzek nem ri. Bancoznák le a nem szüzeket, és ha a nem szüzek nem prűd kisegereznék le a szüzeket?

Figyelt kérdés

Szóval..nem értem azt, hogy az emberek ezen az átkozott szüzességen miért akadnak ki ennyire...

16 éves lány vagyok, még SZŰZ, barátom sincs, nem iszok, nem cigizek jól tanulok...gyakran úgy érzem a prűdség-r.bancság skálájának közepén állok, rengetegen nem tudnak hova tenni. Aza helyzet, hogy imádok sminkelni, 2 éve festem a hajam, imádom a jó ruhákat, műkörmöt (főleg a pinket) és nem ítélem el a már nem szüzeket. Pl 2 legjobb bnőm már nem az, de engem nem cikiznének sosem e-miatt. Kész, én nem vagyok erre érett, bár kintről annak látszom, belül nem. Na szóval a történetem ami miatt ki írtam a kérdést: a minap bnőimmel mentünk haza a busszon, és az egyik haver el kezdett röhögtetni. Olyan mértékű röhögőgörcs el kapott, hogy nem tudtam leállni, vihogtam idétlenül, hangosan. Ekkor hallom az egyik vénasszony ott beszél vmi ilyet a kisunokájának hogy: 'persze a körme már tűz piros, kis vihogós k.vák, végig ment rajtuk a város' O-o hát csak néztem.....

Egyszerűen nem értem az embereket..mi történt itt 2012-re hogy a szüzességen rágódik minden fiatal? Nemrég regiztem ide, a gyik-re, és olvasgattam a témában. Kezdem azt érezni hogy: a 20 éves szüzek valójában halálos irigyek azokra a 14 éves lányokra akik már nem szüzek, és azok a nők akik már nem szüzek (tök mind1 hány éves)

Azért biztatják a fiatalokat h tegyék meg, mondván hogy ők 'nem bánták meg' csak nyugtatni akarják a lelki ismeretüket, valójában nagyon megbánták, és a szexuális életük 0. Persze nem általánosítok NEM MINDENKI, de van ebben valami...szóval áruljátok már el, miért ilyen fontos -ezzel a szüzességes- dologgal kapcsolatban mások véleménye? Vagy csak én gondolkodok ilyen 'lazán'? Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre :) ha vki szerint baromság a kérdés, ne írjon..egyszerűen csak elgondolkodtam ezen, hogy miért fontos más véleménye, és ki írtam magamból..


2012. okt. 13. 22:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah és ezeket a dolgokat a valóéletben is tapasztalni nem csak gyik-on..
2012. okt. 13. 22:57
 2/6 anonim válasza:
Prűd vagy.
2012. okt. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

-.-" akkor jó..most ez tök mind1 nem vagyok én prűd se r.banc sem csak éretlen egy kapcsolatra..

De nem ez volt a kérdés..

2012. okt. 13. 23:11
 4/6 anonim válasza:

Legyél büszke arra, hogy még szűz vagy.

Az idős néni meg irigy rád, mert fiatal vagy. :) Vannak ilyenek…

2012. okt. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak olyan öregasszonyok akik tényleg rendkívül rosszindulatúak,de azért ha néha túlzásokba esel az öltözködést illetően ne csodálkozz, ha lek*rváznak téged.

Én mindig mondom,hogy a lényeg az,hogy az ember érett fejjel,tényleg szerelemből feküdjön le először a párjával,mert az első szexuális élmény meghatározza a későbbi szexuális életet,és szerintem 14-15 éves kislányok messze állnak a szellemi és érzelmi érettségtől ehhez.Sokan azt hiszik az a lényeg hogy elveszti valaki a szüzességét,de ha 2 ember tényleg érett ehhez akkor nem az lesz a lényeg hanem hogy jó és örök élmény legyen az első szeretkezés.Ha itt vagy bárhol megkérdezi tőlem egy 13-15-16 éves lány szerintem lefeküdjön a barátjával elmondom neki miért ne tegye és miért jár jól ha vár vele,de megmondom övé a döntés és számoljon, a lehetséges következményekkel,mindezt nem azért teszem mert irigykedem vagy rosszat akarok,csupán jóindulatból.Nem hinném,hogy a 20 évesnek az a legnagyobb problémája,hogy irigy legyen egy 14 éves serdülő kislányra,szóval ezt rosszul érzed.Én 19 éves voltam az első szeretkezésemkor,és életem legcsodálatosabb élménye volt,előtte sosem rágódtam rajta,hogy szűz vagyok mikor veszítem el és egyebek.Manapság sajnos igen népszerű téma már a 11-15 évesek körében is,erről legtöbbször a szülők tehetnek akik nem adnak a gyereknek tanácsot,nem világosítják fel,nem hívják fel a gyerek figyelmét a veszélyekre,nem jó felé terelgetik őket,nem nevelik őket. Ez nem laza gondolkodás ahogy fogalmaztál,hanem értelmes érett gondolkodású ember nem mások véleményére ad,és nem idegenek döntenek róla mit csináljon,ne csináljon,aki itt vagy bárhol arról érdeklődik meg tegyen-e valamit,vagy kérdezi hogyan tegye,az nem biztos magában és nincs még kész rá,hogy megtegye.Szomorú számomra is,hogy sokan biztatják a gyerekeket,hogy csinálják,mert Ők ezt nem bánták meg,de úgy gondolom nagy részük nagyon is bánja nagyon is rossz volt neki és csak a saját lelkiismeretét nyugtatja. Nem ítélem el azt aki nem szűz,én sem vagyok az,nincs is benne elítélni való,de szomorú dolognak tartom ha fiatal gyerekek már szexelnek és azt meg szánalmasnak tartom ha 20 éves korukra több fiú ágyában is megfordulnak,mert ott gond van az értékrendjükkel és az önbecsülésükkel.

2012. okt. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A, mit foglalkozol a nyanyával akit még csak nem is ismersz. Talán irigy mert felette eltelt az élet és unalmasan élte le.


B, épeszű ember nem foglalkozik ezzel, meg nem keresi görcsösen sem a szerelmet, sem a párkapcsolatot. Előbb egyedül kell megtalálni a boldogságot, elfogadást és az egyensúlyt, után jöhet a párkapcsolat.


C, semmi sem változik meg a világban a szüzesség elvesztésével, naponta több 10000en esnek át rajta, mégse oldódik meg senki anyagi gondja, és az ég sem lesz piros..

2012. okt. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!